Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Karantinas
Karantinas pratęstas dar dviem savaitėms, Velykų savaitgalį – griežtesni apribojimai
Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymu, Vyriausybė pratęsė karantiną dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24:00 val. Artėjantį Velykų savaitgalį šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai. (papildyta 04-09)
Plačiau
„Pagalbos moterims linija” konsultuoja nuotoliniu būdu
Pagrindinis „Pagalbos moterims linijos“ tikslas – suteikti emocinę paramą tuo metu, kai jos labiausiai reikia: padėti įveikti psichologinę krizę, informuoti apie kitas pagalbos galimybes. Emocinė parama teikiama nemokamu telefonu 8 800 66 366
Plačiau
Informacija gyventojams dėl atliekų surinkimo aikštelių
VŠĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ informuoja dėl atliekų priėmimo punktų, didelių gabaritų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelių darbo nuo balandžio 7 d., karantino sąlygomis. (papildyta 04.09)
Plačiau
Rekomendacijos daugiabučių namų laiptinių valymui ir dezinfekcijai
Siekiant išvengti koronaviruso plitimo Sveikatos apsaugos ministerija parengė rekomendacijas daugiabučių namų laiptinių valymui ir dezinfekcijai, skirtas daugiabučių namų bendrijoms, patalpų savininkų... (papildyta 04.09)
Plačiau
Karščiavimo klinika priims mūsų rajono gyventojus
Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje įstaigoje Šiaulių centro poliklinikoje pradėjo veikti Karščiavimo klinika. Klinika dirbs atsižvelgiant į pacientų srautą ir priims Pakruojo rajono savivaldybės gyventojus.
Plačiau
Už netinkamus, chuliganiškus veiksmus nuotolinio mokymosi metu – teisinė atsakomybė
Mokymasis iš namų naudojant technologijas tapo iššūkiu mokytojams, mokiniams ir jų tėvams. Tačiau atsiranda asmenų, kurie nuotolines pamokas bando piktybiškai apsunkinti ar net sutrukdyti.
Plačiau
Informacija piniginės socialinės paramos ir tikslinių kompensacijų gavėjams
Reaguodami į ekstremaliąją situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės ir siekdami, kad būtų užtikrintas sklandus piniginės socialinės paramos gavėjų (ypač nepasiturinčių gyventojų) aptarnavimas...
Plačiau
Parengtos rekomendacijos kaip sveikai maitintis karantino laikotarpiu
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) karantino metu kviečia gyventojus pasirūpinti tinkama mityba. Eidami į parduotuvę žmonės turėtų iš anksto susiplanuoti būsimus pirkinius ir atidžiai rinktis prekių krepšelį.
Plačiau
Informacija dėl pagalbos priemonių ūkio subjektams, patiriantiems sunkumų
Paskelbus ekstremaliąją situaciją arba karantiną, ne visais atvejais įmanoma dirbti nuotoliniu būdu, todėl sudėtingais atvejais darbdaviai gali skelbti prastovą arba dalinę prastovą, o valstybė yra pasirengusi prisidėti prie darbo...
Plačiau
Svarbi informacija gyventojams
Lietuvos Respublikoje tęsiasi karantinas, todėl prašome gyventojų atsakingai įvertinti esamą situaciją, laikytis atsargumo priemonių, būti sąmoningiems ir Šv. Velykas praleisti namuose, vengti artimųjų ir giminių lankymo.
Plačiau
Rekomendacijos tolimųjų reisų vairuotojams
Sugriežtinus karantino sąlygas Lietuvos Respublikoje į Lietuvą iš užsienio grįžtantiems tolimųjų reisų vairuotojams privaloma 14 dienų izoliacija nuo atvykimo į šalį dienos.
Plačiau
Savanoriai pasirengę padėti gyventojams
Pakruojo rajone suburta savanorių komanda, kuri pasiruošusi pagelbėti senyvo amžiaus, skurstantiems, vienišiems žmonėms ar daugiavaikėms šeimoms šiuo sunkiu, atsakingu ir ekstremaliu karantino laikotarpiu.
Plačiau
Pakruojo rajono savivaldybės informacija
Pakruojo rajono savivaldybėje gyvenantys asmenys, dėl izoliacijos (saviizoliacijos) patalpų, transportavimo į saviizoliacijos patalpas, dėl maisto ir kitų būtinųjų priemonių pristatymo organizavimo kitų aktualių klausimų gali kreiptis...
Plačiau
Pradeda veikti karščiavimo klinika
Nuo balandžio 6 d. Šiauliuose pradeda veikti karščiavimo klinika, priimsianti ir mūsų rajono gyventojus, turinčius viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų. SVARBU. Paslaugos bus teikiamos pacientams, turintiems elektroninį šeimos...
Plačiau
Pakartotiniai tyrimai dėl koronaviruso atliekami mobiliuose punktuose
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad sveikstantieji po koronaviruso infekcijos (COVID-19) namuose, kitoje gyvenamojoje vietoje ar sanatorijoje, gavę šeimos gydytojo siuntimą...
Plačiau
Primename apie sugriežtintas karantino sąlygas
Siekiant stabdyti koronaviruso (COVID-19) infekcijos plitimą ir apsaugoti šalies gyventojų sveikatą, Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymu Lietuvoje griežtinamos visuotinio karantino sąlygos.
Plačiau
Bus paprasčiau įsigyti vardinių vaistų
Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu, supaprastinta vardinių vaistų išrašymo ir išdavimo vaistinėse tvarka. Receptai vardiniams vaistams nuo šiol galės būti išrašomi nuotoliniu būdu...
Plačiau
Policija įspėja - karantino pažeidėjai bus baudžiami gerokai griežčiau!
Pakruojo rajono policijos komisariatas informuoja, kad vakar Seimas ypatingos skubos tvarka pritarė Vyriausybės siūlytoms įstatymų pataisoms - padidinti baudas už karantino taisyklių pažeidimus. (papildyta 2020-04-02)
Plačiau
Informacija apie Šv. Mišias karantino metu
Mielieji parapijiečiai, paskelbto karantino laikotarpiu mūsų bažnyčia asmeninei maldai atvira kasdien. Jeigu norėtumėte, kad Jūsų intencija būtų aukojamos šv. Mišios, maloniai prašome kreiptis į dekaną kun. Remigijų Čekavičių.
Plačiau
Savanorių komanda jau pradėjo teikti pagalbą rajono gyventojams
Jau beveik visą karantino savaitę rajono gyventojai — senyvo amžiaus žmonės, vaikai, besirūpinantys savo garbingo amžiaus tėvais ir šiuo metu negalintys jiems padėti, kreipėsi pagalbos į savanorius.
Plačiau
Svarbi informacija dėl atliekų surinkimo
Lietuvos Respublikos Vyriausybei pratęsus karantino laikotarpį iki balandžio 13 d., dalinamės VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ darbo tvarka. Atliekos iš gyventojų/įmonių bus surenkamos pagal viešai skelbiamą grafiką.
Plačiau
Parengtas koronaviruso pandemijai skirtas interaktyvus žemėlapių rinkinys
VĮ Registrų centrui parengus realiu laiku atsinaujinantį koronaviruso (COVID-19) žemėlapį, Lietuvos statistikos departamentas atnaujino ir papildė koronaviruso (COVID-19) pandemijai skirtą interaktyvių žemėlapių rinkinį.
Plačiau
Informaciją apie galimybę įsigyti apsaugines veido kaukes
Pakruojo vartotojų kooperatyvas informuoja, kad prekyboje jau turi apsauginių veido kaukių. Jos parduodamos: prekybos centre „Linas“ (Varpo g. 10, Linkuva); taip pat priimami užsakymai telefonu 8 611 21 599...
Plačiau
Dėl darbo Pakruojo rajono savivaldybėje
Visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtas karantinas. Nesant būtinumo, PRAŠOME ATIDĖTI VIZITUS į Pakruojo rajono savivaldybę ir seniūnijas, o paslaugas užsisakyti el. būdu nurodytais kontaktais...
Plačiau
Ministrai su savivaldybių atstovais diskutavo nuotoliniu būdu
Vidaus reikalų ministerijoje trečiąkart surengta vaizdo konferencija su visų šalies savivaldybių atstovais. Vaizdo konferencijos metu vidaus reikalų ministerijų atstovai atsakė į savivaldybėms aktualius klausimus.
Plačiau
Atsipalaiduoti neverta
SVARBU! Karantinas pratęstas iki balandžio 13 d. Neatsipalaiduokime. Ir toliau privalome vykdyti visus nurodymus ir rekomendacijas, sukurtas mūsų sveikatos ir gyvybių gelbėjimui!!! Likite namuose...
Plačiau
Rekomendacijos dėl asmeninių apsaugos priemonių naudojimo
Rekomendacijos dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo apsisaugant nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ne sveikatos sektoriaus institucijose.
Plačiau
Dėl psichologinės pagalbos karantino laikotarpiu
Valstybinis psichikos sveikatos centras nuo kovo 16 d. interesantus aptarnaus tik nuotoliniu būdu. Esi krizėje ir ieškai pagalbos sau – karantino laikotarpiu pirminės sveikatos priežiūros įstaigose psichologinė pagalba teikiama nuotoliniu būdu.
Plačiau
AB Pakruojo autotransportas informacija (atnaujinta)
Informuojame, kad nuo balandžio 1 d. Pakruojo autobusų stotis ir AB „Pakruojo autotransportas" dirbs tik pirmadieniais ir penktadieniais.
Plačiau
Rekomendacijos dėl dezinfekcinio skysčio ir asmens apsaugos priemonių pardavimo (papildyta)
Kad naudojamų medicininių kaukių bei dezinfekcinio skysčio pakaktų kuo daugiau gyventojų, parengtos rekomendacijos dėl asmens apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimo karantino laikotarpiu.
Plačiau
Dezinfekcija vykdoma ir daugiabučių laiptinėse
Siekiant suvaldyti koronaviruso grėsmes, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikė rekomendacijas, kaip tinkamai prižiūrėti bendro naudojimo patalpas – laiptines.
Plačiau
Policija ragina gyventojus būti atsakingus
Pakruojo rajono policijos komisariatas perspėja, kad policijos pareigūnai kartu su kitų kompetentingų įstaigų darbuotojais vykdo karantino režimo kontrolę prižiūrimoje teritorijoje. Pažymime, kad karantinas pratęstas iki balandžio 13 d..
Plačiau
Traktorių techninė apžiūra atidėta iki karantino pabaigos
Nors Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros tvarka draudžia eksploatuoti traktorius, kuriems neatlikta techninė apžiūra, tačiau dėl karantino padaryta išimtis.
Plačiau
Lietuvos Respublikoje pratęstas karantinas
Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją pratęsė karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Gyventojams viešose vietose rekomenduojama būti su apsauginėmis veido kaukėmis...
Plačiau
Saviizoliacijos atmintinė gyventojams
Nuo kovo 16 d. rizikingomis šalimis laikomos visos šalys. Tai reiškia, kad žmonės, kurie neseniai grįžo iš bet kurios užsienio valstybės, 14 dienų privalo izoliuotis ir stebėti savo sveikatą.
Plačiau
Visuomenės sveikatos biuro informacija
Karantino laikotarpiu visiems gyventojams rekomenduojame pasinaudojus bankomatu ar paštomatu dezinfekuoti rankas, jeigu įmanoma naudoti vienkartines pirštines ir laikytis kitų atsargumo priemonių.
Plačiau
Nemokamos nuotolinės teisinės konsultacijos karantino metu
Pakruojo Juozo Paukštelio viešoji biblioteka yra pasirašiusi sutartį su Vilniau universiteto Teisės klinika dėl nuotolinės teisinės pagalbos teikimo. Susidarius ekstremaliai situacijai šalyje rajono gyventojai kviečiami naudotis šia galimybe.
Plačiau
Aktuali informacija verslui dėl COVID-19
Siekiant suteikti pagalbą verslui, susidūrusiam su neigiamu poveikiu dėl COVID-19 plitimo, priimtos mokesčių ir valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimą lengvinančios nuostatos.
Plačiau
Šiauliuose pradėjo veikti mobilusis koronaviruso tyrimų punktas
Nuo kovo 24 d. 12 val. Šiauliuose pradėjo veikti mobilusis koronaviruso tyrimų punktas (toliau – mobilus punktas), kuriame pacientams imami ėminiai tyrimams dėl naujojo koronaviruso (COVID-19).
Plačiau
Rekomendacijos buitinių atliekų, surinktų iš izoliuotų asmenų, tvarkymui
Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama ribotiCOVID-19 ligos (koronaviruso ligos) plitimą, teikia rekomendacijas namuose izoliuotų asmenų, kuriems izoliavimas yra privalomas, buitinių atliekų tvarkymui...
Plačiau
Rekomendacijos dėl lankymosi prekybos centruose
Dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo viešose vietose ir sprendimą dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių prekybos vietoms gyventojams rekomenduojama...
Plačiau
Rekomendacijos keleiviams važiuojant autobusais
Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos sprendimą dėl karantino rėžimo priemonių nustatymo organizuojant ir vykdant keleivių vežimą, keičiasi keleivių vežimo tvarka...
Plačiau
„Gintarinė vaistinė“ siūlo pagalbą senjorams apsipirkti neišeinant iš namų
Gintarinės vaistinės vaistinių tinklas siūlo pagalbą prisidedant prie saugaus senjorų, vienišų ir ligotų žmonių apsipirkimo neišeinant iš namų.
Plačiau
Pakruojo ūkininkų kredito unijos informacija (papildyta)
Nuo kovo mėnesio 25 d. kredito unijos nariai ir klientai bus aptarnaujami tik tie kurie dėvės medicinines kaukes, nesant galimybei dėvėti medicininę kaukę – medžiaginę kaukę, dengiančią nosį ir burną.
Plačiau
Viešose vietose rekomenduojama naudoti asmens apsaugos priemones
LR sveikatos apsaugos ministras–Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas pasirašė sprendimą dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo viešose vietose.
Plačiau
Rekomendacijos namuose izoliuoto asmens šeimos nariams
Sveikatos apsaugos ministerija teikia rekomendacijas namuose izoliuotų asmenų kartu gyvenantiems šeimos nariams, kuriems izoliavimas namuose nėra privalomas...
Plačiau
Dėl pirminės teisinės pagalbos teikimo karantino metu
Karantino laikotarpiu pirminė teisinė pagalba rajono gyventojams teikiama nuotoliniu būdu el. paštu nijole.spejeriene@pakruojis.lt arba telefonu 8 421 61 695, mob. 8 686 49 570.
Plačiau
Psichologo rekomendacijos karantino metu
Šalyje paskelbus karantiną tenka prisitaikyti prie neįprastų gyvenimo sąlygų, kurios gali kelti įtampą, stresą, nerimą ir baimę. Psichologai rekomenduoja kartu su fizinės savisaugos priemonėmis nepamiršti ir psichologinės higienos...
Plačiau
Dezinfekcija Pakruojo miesto erdvėse
Siekiant sumažinti viruso plitimą bei laikantis būtinosios prevencijos, šiandien Pakruojo miesto erdvėse, kur žinoma didžiausia praeivių koncentracija, savivaldybės administracijos turto ir ūkio skyriaus specialistas ėmėsi dezinfekcijos.
Plačiau
Vaistų įsigijimas karantino metu, negalintiems nuvykti į vaistinę
Sveikatos apsaugos ministerija reaguodama į šalyje paskelbtą karantiną, teikia informaciją apie vaistinių preparatų ir kompensuojamųjų medicinos pagalbos priemonių įsigijimo būdus neišvykus iš namų.
Plačiau