Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Informacija apie KORONAVIRUSĄ
Važiuojant tranzitu per Estiją ir Lenkiją izoliuotis nereikia
Lenkija ir Estija yra įtrauktos į koronaviruso (COVID-19) infekcijos paveiktų šalių sąrašą, tačiau ne visais atvejais atvykstantiems iš jų būtina izoliuotis 14 dienų.
Plačiau
Priimti sprendimai siekiant suvaldyti COVID-19 plitimą savivaldybėje
Pirmadienį įvyko Pakruojo rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (Komisija) posėdis, kuriame buvo aptarta situacija dėl Pakruojo rajone ir aplinkinėse savivaldybėse išplitusios COVID-19 (koronaviruso infekcijos) ligos.
Plačiau
Užimtumo tarnyba laikinai stabdo kontaktinį klientų aptarnavimą
Šalyje sparčiai plintant COVID-19 infekcijai, Užimtumo tarnyba atsižvelgia į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas ir priima sprendimus, padėsiančius užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą.
Plačiau
Dėl pandeminės situacijos „Sodra“ ir VMI grįžta prie nuotolinio klientų aptarnavimo
„Sodra“ ir Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) dėl prastėjančios pandeminės situacijos kai kuriuose šalies regionuose nuo šios savaitės gyventojus Raseiniuose, Radviliškyje ir Šiauliuose aptarnaus tik nuotoliniu būdu.
Plačiau
Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, esama izoliacijos išimčių
Rugsėjo 25 d. atnaujintas labiausiai koronaviruso (COVID-19) infekcijos paveiktų šalių sąrašas, kuris įsigalioja nuo pirmadienio, t. y. rugsėjo 28 d. Paveiktų valstybių sąrašą papildė Estija, Lenkija, Vokietija, Islandija ir San Marinas.
Plačiau
Patiksliname informaciją dėl COVID-19 situacijos Pakruojo rajono savivaldybėje
Vakar rašėme, kad vienam iš Tarybos narių atlikto greitojo koronaviruso testo rezultatai parodė, jog asmuo yra persirgęs COVID-19 arba galimai serga. Informuojame, kad iš nosiaryklės atlikto tyrimo rezultatas yra NEIGIAMAS.
Plačiau
Dėl COVID-19 situacijos Pakruojo rajono savivaldybėje
Šiandien paaiškėjo, kad vienam iš vakar vykusiame ir koalicijos posėdyje dalyvavusių Tarybos narių atlikto greitojo koronaviruso testo rezultatai parodė, jog asmuo yra persirgęs COVID-19 arba galimai serga.
Plačiau
Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, esama izoliacijos pokyčių
Nuo rugsėjo 21 d., izoliuotis reikės atvykus iš Švedijos, Norvegijos, Bulgarijos, Gruzijos, Kanados, Tuniso ir Farerų salų, šiose teritorijose koronaviruso infekcijos (COVID-19) sergamumui per pastarąsias 14 dienų perkopus 25 atvejų 100 tūkst.
Plačiau
BŪKIME BUDRŪS
Informuojame, kad vieną po kito nustačius COVID-19 atvejus Pakruojo rajono savivaldybėje prašome gyventojų laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo sprendimų...
Plačiau
DĖMESIO! Svarbi informacija daugiabučių namų bendrijų pirmininkams
Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorius 2020 m. rugsėjo 17 d. įsakymu Nr. AV-623 „Dėl sanitarijos ir higienos reikalavimu užtikrinimo daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpose“ daugiabučių namų bendrijų...
Plačiau
Dėl COVID-19 grėsmės ribojamas pacientų lankymas
Pakruojo ligoninės administracija, atsižvelgdama į didėjantį COVID-19 užsikrėtimų atvejų skaičių, iki spalio 1 d. riboja ligonių lankymą. Siuntinius pacientams galima palikti budinčiam personalui...
Plačiau
Pakeitus skaičiavimo metodiką, trumpėja paveiktų šalių sąrašas
Nuo rugsėjo 14 d. paveiktomis laikomos tos šalys, kuriose per paskutines 14 dienų sergamumas COVID-19 liga viršija nebe 16 atvejų, kaip anksčiau, o 25 atvejus 100 tūkst. gyventojų.
Plačiau
Patikslinti reikalavimai dėl atstumo laikymosi kultūros, pramogų renginiuose ir sporto varžybose
Patikslinti reikalavimai dėl atstumo laikymosi viduje ir lauke vykstančiuose kultūros, pramogų bei kituose renginiuose, taip pat aukšto meistriškumo sporto varžybose. Vieno metro atstumo reikalavimas įtvirtintas tiek renginiuose, kur žiūrovai...
Plačiau
Patikslinta tvarka dėl renginių ir aukšto meistriškumo sporto varžybų registravimo
SAM primena, kad nuo rugsėjo 1 d. žiūrovų ir dalyvių skaičius kultūros, pramogų ir kituose renginiuose bei aukšto meistriškumo sporto varžybose nėra ribojamas, jeigu užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų...
Plačiau
Atmintinė gyventojams, grįžusiems iš užsienio
Dėmesio! Labiausiai paveiktų valstybių sąrašas yra atnaujinamas kiekvieną savaitę atsižvelgiant į epidemiologinius rodiklius užsienio šalyse (jis skelbiamas https://sam.lrv.lt/).
Plačiau