Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centras minėjo veiklos jubiliejųSpausdinimo versija

Lapkričio 7 d. 15 metų veiklos jubiliejų minėjo Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro darbuotojai. Ta proga sinagogoje suorganizuotas renginys, kurį vedė Dovilė Pašakinskienė. Muzikinius kūrinius dovanojo Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos mokiniai Jokūbas Gaška (mokytoja Ligita Stravinskienė), Aretas Stankūnas (mokytoja Arina Janeliūnienė) ir Kajus Zaičenko (mokytojas Redas Varvuolis).
    
Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro direktorė Laimutė Kazokaitienė padėkojo savo darbuotojams už nuoširdumą ir atsidavimą, pasidžiaugė pasiektais darbais, palinkėjo sveikatos ir laimės asmeniniame gyvenime.

Pasveikinti sukaktuvininkų atvyko Pakruojo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius ir savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Daiva Rutkevičienė, skyriaus darbuotojai. Virginijus Kacilevičius įteikė mero padėkas centro darbuotojams: direktorei Laimutei Kazokaitienei už ilgametį sąžiningą darbą, atsakingumą sprendžiant ir įgyvendinant socialinio darbo inovacijas bei nuoširdų dėmesį žmogui; direktoriaus pavaduotojai socialiniams reikalams Ilmai Geležėlienei už ilgametį kūrybišką ir profesionalų darbą; lankomosios priežiūros specialistei Dinai Banelienei – už ilgametį nuoširdų darbą, optimizmą, kantrybę ir geranoriškumą teikiant pagalbos į namus paslaugas seniems ir neįgaliems asmenims Linkuvos seniūnijoje; lankomosios priežiūros specialistei Virginai Gelžinienei už ilgametį darbą, kantrybę ir geranoriškumą teikiant pagalbos į namus paslaugas seniems ir neįgaliems asmenims Pašvitinio seniūnijoje; vairuotojui Gintarui Ašmenavičiui už ilgametį darbą, saugų vairavimą, kantrybę ir pagalbą socialiniame darbe; buhalterei Vitalijai Mogulevičienei už ilgametį kruopštų darbą, atsakingumą ir nuoširdumą; projektų koordinatorei Dovilei Pašakinskienei už iniciatyvumą, atsakingumą, kūrybiškumą ir energiją rengiant ir įgyvendinant projektus bei aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje.

Sukaktuvininkus sveikino ir kolegos: Linkuvos socialinių paslaugų centro direktorė Regina Vaičaitė, Klovainių sutrikusio intelekto jaunuolių centro direktorė Aušra Butnorienė, Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Pakruojo Viltis" vadovė Nijolė Žiūkienė ir Pakruojo rajono diabeto klubo „Vita" pirmininkė Adelė Dobilienė.

Po gražių sveikinimų centro darbuotojai turėjo progos pasisemti dar daugiau teigiamų emocijų.  Susirinkusiems seminarą „Pozityvių santykių kultūra, geroji komunikacija ir motyvacija“ vedė lektorius viešo kalbėjimo ir lyderystės klubo įkūrėjas, asmenybės ugdymo mokytojas Vygandas Pikčiūnas.

Viršelio nuotraukoje - Pakruojo rajono savivaldybės administracijos dovana

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos R. Nikalajevienės

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS