Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Apdovanoti geriausi sportininkai ir treneriaiSpausdinimo versija

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną šventinio koncerto metu tradiciškai pagerbti geriausi 2015 metų rajono sportininkai, kuriems už pasiekimus ir rajono garsinimą dėkojo  meras Saulius Gegieckas ir administracijos direktorė Erika Kižienė. Apdovanojimų ceremoniją organizavo Sporto centro direktorius Rimantas Čeponis ir direktoriaus pavaduotoja Birutė Kazlauskienė.

Nuotraukoje - Apdovanojimai, skirti geriausiems treneriams ir sportininkams

Geriausi 2015 m. rajono sportininkai

Deividas Šešplaukis,  2015 metų geriausias rajono sportininkas (futbolas)
Dolora Ramanauskaitė, 2015 metų geriausia rajono sportininkė (jėgos trikovė)

2015 m. geriausių sportininkų konkurso laureatai
1. Tomas Platkevičius (svarsčių kilnojimas)
2. Paulius Žemrieta (grappling imtynės)
3. Justinas Špiliauskas (grappling imtynės)
4. Saulius Skikas (svarsčių kilnojimas)
5. Aivaras Stalmačenka  (krepšinis)
6. Titas Girdvilis (BMX dviračiai)
7. Linas Dambrauskas (BMX dviračiai)
8. Gerda Tamošauskaitė (lengvoji atletika)
9. Kristupas Macevičius (lengvoji atletika)
10. Mantas Grušas (jėgos trikovė)

Už sportinius pasiekimus 2015 metais įvertinti šie veteranai:
1. Kęstutis Abromaitis  (lengvoji atletika)
2. Ramunė Pociuvienė  (lengvoji atletika)
3. Arūnas Savičius (svarsčių kilnojimas)
4. Arūnas Šeferis (krepšinis)
5. Bronius Stankevičius (svarsčių kilnojimas)

Taip apdovanojimas įteiktas Juliui Poškui už sporto populiarinimą, dalyvavimą bėgimo varžybose ir puikius pasiekimus bei Laisvydui Zederštremui, klubo „Kruojos parketas“ komandų vadovui, už aktyvią sportinę veiklą ir aukštus komandų pasiekimus.

Šventės metu apdovanojimas įteiktas GERIAUSIAI SPORTININKŲ MOKSLEIVIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS KROSO TAURĖS VARŽYBŲ KOMANDAI
2015 metų Pakruojo rajono geriausių sportininkų trenerių konkurso laureatais tapo:
1. Aidas Dambrauskas (futbolas)
2. Svajūnas Ragaišis (krepšinis)
3. Vilius Lopeta (BMX dviračiai)
4. Algirdas Navickas (svarsčių kilnojimas)
5. Artūras Macevičius (lengvoji atletika)
6. Modestas Ušinskas (grappling imtynės)
7. Žanas Amosovas (jėgos trikovė)

2015 metų geriausių sportininkų konkurso paskatinamasis prizas apdovanoti:
1. Andrėja Šemetaitė (krepšinis)
2. Gustas Švab (BMX dviračiai)
3. Jonas Špejeras (BMX dviračiai)
4. Ernestas Rašimas (futbolas)
5. Žygimantas Streikus (krepšinis)

Su geriausių 2015 m. sportininkų rezultatais galite susipažinti čia.

Parengta pagal Sporto centro informaciją
Informaciją parengė Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019