Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
Dėl atliekų (elektronikos ir baterijų) surinkimo iš projekto dalyviųSpausdinimo versija

Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ projekto metu (2020 – 2021 m.) vykdo panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų), akumuliatorių ir nebenaudojamos elektros bei elektroninės įrangos surinkimo projektą „Mes rūšiuojam įmonėje“ www.mesrusiuojam.lt.

Informuojame, kad UAB „Atliekų tvarkymo centras“ Šiaulių apskrityje (Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajonų savivaldybės ir Šiaulių miesto savivaldybė) iš akcijoje dalyvaujančių įmonių rinks sukauptas panaudotas nešiojamąsias baterijas (galvaninius elementus), akumuliatorius ir nebenaudojamą elektros bei elektroninę įrangą š. m. spalio 20-23 d.

Norėtume žinoti apie Jūsų sukauptas atliekas (nešiojamosios baterijos ir akumuliatoriai, nebenaudojama elektronika ir buitinė technika). Kiek ir kokių atliekų jau turite sukaupę, ruošiatės nurašyti ar planuojate sunešti? Informaciją prašome pateikti iki spalio 16 dienos.

Pranešti apie susikaupusias atliekas galite el. p siauliai@atc.lt, tel. 8 684 03849.
Jeigu šiuo metu neturite susikaupusių atliekų ir nereikia iki Jūsų važiuoti, prašome mus apie tai informuoti.
                                    
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad sukauptas atliekas perduokite tik UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojams.  Tik UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojams perduotos atliekos fiksuojamos kaip projekte dalyvaujančių įmonių sukaupti kiekiai, o informacija apie surinktas atliekas bus naudojama prizams atsiimti projekto pabaigoje.

Kodėl verta rūšiuoti ir dalyvauti projekte?

  • Atliekų surinkėjai išveš pas Jus surinktas elektronikos, buitinės technikos ir nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas bei išrašys reikalingus dokumentus;
  • Už priduotas atliekas gausite taškus: (0,09 EUR vertės taškų suma už surinktą elektronikos atliekų kilogramą; (monitoriai, televizoriai ir įranga, kurioje yra ekranų 0,03_EUR) ir 0,60 EUR vertės taškų suma už surinktą baterijų atliekų kilogramą.), kuriuos įstaigos iškeis į kiną, sporto prekės, kanceliarines prekes ir kt.;

Daugiau informacijos apie projekto prizus - www.mesrusiuojam.lt

Papildoma informacija dėl naujos atliekų perdavimo sistemos:
Norėdami gauti atliekų pridavimą patvirtinančius dokumentus (krovinio važtaraštį, perdavimo-priėmimo aktą, lydraštį) atliekų perdavimas turi būti registruojamas www.gpais.eu sistemoje ir tam yra reikalingas sutarties pasirašymas. Jeigu nurašymo dokumentų nereikia - išrašome tik atliekų svėrimo taloną (jame rašoma, kad atliekos yra suneštos žmonių) ir sutarties bei atliekų perdavimo žymėjimo GPAIS nereikia. Praneškite, jeigu Jums reikalingi atliekų pridavimą patvirtinantys dokumentai ir atsiųskite skenuotą pasirašytą sutartį el. paštu (julius@atc.lt).

Džiaugiamės, kad dalyvaujate aplinkosauginiame projekte ir esate neabejingi mus visus supančios aplinkos tausojimui bei savo ir aplinkinių sveikatai!

UAB „Atliekų tvarkymo centras" informacija

Facebook
Atgal