Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Apdovanoti geriausi sportininkai ir treneriai Spausdinimo versija


Vasario 16 d. tradiciškai pagerbti geriausi 2014 metų rajono sportininkai, kuriems už pasiekimus ir rajono garsinimą dėkojo  merė A. Jasiūnienė, mero pavaduotojas R. Medzveckas.
Apdovanojimų ceremoniją organizavo Sporto centro direktorius R. Čeponis ir direktoriaus pavaduotoja B. Kazlauskienė.

Nuotraukoje: Geriausiu sportininku pripažintas A. Bagočius

Geriausių 2014 m. rajono sportininkų dešimtukas:

1. Aivaras Bagočius, geriausias 2014 m. sportininkas, 1986 m.g. futbolas, treneris Aidas Dambrauskas

  • SMSCredit „A“ lygos čempionatas – 2 vieta, vienas rezultatyviausių komandos puolėjų, įmušta 10 įvarčių;
  • SMSCredit „A“ lygos dublerių čempionatas – 1 vieta.

2. Ieva Kozlovaitė, geriausia 2014 m. sportininkė, 1995 m.g. karatė šotokan, treneris Valdemaras Kozlovas

  • XIV Baltijos šalių karatė čempionatas – 1 vieta.

Laureatai:

3. Titas Girdvilis, 1996 m.g. BMX dviračiai, treneris Vilius Lopeta     

  • Europos čempionatas – 40 vieta;
  • Lietuvos čempionatas – 1 vieta;
  • Pasaulio BMX reitingas – 155 vieta, Europos BMX reitingas (15 taškų) – 85 vieta;
  • Nacionalinės rinktinės narys.

4. Arnoldas Stanaitis, 1986 m.g., BMX dviračiai, treneris Vilius Lopeta

  • Europos čempionatas – 8 vieta

5. Linas Narvidas, 1991 m.g. BMX dviračiai, treneris Vilius Lopeta

  • Lietuvos čempionatas (kruizeriai) – 2 vieta., nacionalinės rinktinės narys

6. Artūras Balnionis, 1991 m.g., svarsčių kilnojimas, treneris Algirdas Navickas

  • Pasaulio ir Europos vyrų čempionatas – 4 vieta;
  • Tarptautinis turnyras Pakruojyje – 1 vieta;
  • Lietuvos čempionatas – 2 vieta;
  • Sporto meistras, Lietuvos ir Pasaulio jaunimo rekordininkas stūmimo rungtyje.

7. Justinas Platkevičius, 1995 m.g. svarsčių kilnojimas, treneris Algirdas Navickas

  • Lietuvos čempionatas – 1 vieta;
  • Tarptautinis turnyras Pakruojyje – 1 vieta;
  • Sporto meistras, Lietuvos jaunių grupėje rekordininkas stūmimo ir rovimo rungtyje.

8. Kristupas Macevičius, 1998 m.g., lengvoji atletika, treneris Artūras Macevičius

  • Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės – 2 vieta;
  • Lietuvos 2015 m. jaunių rinktinės narys.

9. Sigitas Olberkis, 1997 m.g. futbolas, treneris Aidas Dambrauskas

  • SMS Kredit „A“ lygos dublerių čempionatas – 1 vieta, komandos kapitonas.

10. Edvardas Kiršanskas, 1996 m.g., grappling, brazilų džiudžitsu, treneris Modestas Ušinskas

  • Lietuvos atviras grappling imtynių čempionatas – 1 vieta;
  • Švenčionių atv. moksleivių grappling imtynių čempionatas – 1 vieta;
  • Pakruojo atviras  grappling  imtynių čempionatas – 1 vieta.

NEĮGALIEJI

Marius Užinskas, 1977 m.g., rankų lenkimas

  • Šiaulių apsk. žmonių su negalia sporto šventė – 2 vieta;
  • Pasvalio raj. neįgaliųjų draugijos ir Pasvalio SM sporto šventė – 1 vieta;
  • VII Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynės – 1 vieta.

VETERANAI:

Kęstutis Abromaitis, 1956 m.g., lengvoji atletika

  • Europos XIX veteranų leng. atletikos čempionatas (V55 gr.), 400 b/b – 9 vieta, 400 m. – 17 vieta, 800 m. – 17 vieta;
  • Baltijos šalių veteranų l.atl. čemp. V55 gr., 1500 m. – 1 vieta, 5000 m. – 1 vieta, 200 m. – 3 vieta, 800m. – 3 vieta;
  • Lietuvos veteranų l. atletikos vasaros čempionatas, 800 m. – 1 vieta, 200 m. – 2 vieta;
  • Latvijos veteranų l. atletikos vasaros čempionatas (M55), 100 m. – 3 vieta, aukštis – 3 vieta;
  • Latvijos veteranų l. atletikos uždarų patalpų čempionatas (M55) , 3000 m. – 2 vieta, 1500 m. – 3 vieta, 200m. – 3 vieta;
  • Eurovaistinės 10 km.taurė (7 etapai V55 gr.) – 1 vieta.

Ramunė Pociuvienė, 1974 m.g., lengvoji atletika

  • Tarpt. Nidos pusės maratono bėgimas – 3 vieta;
  • Eurovaistinės 10 km. bėgimo taurė (7 etapai) – 2 vieta;
  • Daugkartinė mėgėjiškų masinių bėgimų nugalėtoja ir prizininkė.

Valdas Vaicekauskas, 1969 m.g., svarsčių kilnojimas

  • Pasaulio veteranų čempionato nugalėtojas ilgojo ciklo rungtyje;
  • Pasaulio veteranų čempionato 2 vietos laimėtojas dvikovėje.

 Valdas Jankauskas, 1958 m.g., svarsčių kilnojimas

  • Pasaulio veteranų čempionato nugalėtojas ilgojo ciklo rungtyje.


GERIAUSIA SPORTO CENTRO MOKSLEIVIŲ KOMANDA – merginų jaunučių 1998/1999 m.g., komanda, trenerė Svetlana Milaknienė

  • Lietuvos MKL jaunučių čempionatas – pogrupyje 2 vieta ( iš 7 komandų).
  • Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio krepšinio varžybose „Atžalymo“ gimnazijos komandos sudėtyje – 5-12 vieta Lietuvoje.

Paskatinamieji prizai jaunesniems nei 15 metų sportininkams:

  • Uršulė Galvanauskaitė 2003 m.g., lengvoji atletika, (treneris Artūras Macevičius)
    -  Lietuvos vaikų l. atletikos pirmenybės, 300 m. bėgime užimta 2 vieta savo amžiaus grupėje
  • Erikas Martinaitis 2001 m.g., lengvoji atletika (treneris Artūras Macevičius)
    - Lietuvos pavasario kroso čempionatas, vaikų pirmenybės 1000 m. bėgimas, 1 vieta
    - Lietuvos vaikų l.atletikos pirmenybės, 1000 m. bėgimas, 2 vieta.
  • Akvilė Orbakaitė 2004 m.g., Lietuvos BMX čempionatas 3 vieta (treneris Vilius Lopeta)
  • Lukas Ablonskas 2002 m.g., Lietuvos BMX čempionatas 1 vieta (treneris Vilius Lopeta)
  • Pijus Drupas 2003 m.g., krepšinis(treneris Svajūnas Ragaišis)
  • Arūnė Savičiūtė 2000 m.g., sv. kilnojimas (treneris Algirdas Navickas)
  • Domantas Gudjurgis 2003m.g., futbolas (treneris Aidas Dambrauskas)
  • Giedrius Kubilickas 2002 m.g., futbolas (treneris Aidas Dambrauskas)

Treneriai - 2014 metų Pakruojo rajono geriausių sportininkų konkurso treneriai:

  • Aidas Dambrauskas (futbolas)
  • Valdemaras Kazlovas (karatė šotokan)
  • Vilius Lopeta (BMX dviračiai)
  • Algirdas Navickas (svarsčių kilnojimas)
  • Artūras Macevičius (lengvoji atletika)
  • Modestas Ušinskas (brazilų džiu-džitsu, grappling imtynės)

Parengta pagal Sporto centro informaciją
Informaciją parengė Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
R. Budrienės ir A. Padoros („Auksinė varpa“ nuotraukos)



Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019