Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Pakruojo šventė. Renginiai jaunimuiSpausdinimo versija

  Penktadienį (rugpjūčio 23 d.) po Pakruojo šventės atidarymo Vienybės aikštėje jaunimas patraukė į Atvirą jaunimo centrą. Čia suorganizuotas neoninis naktinis krepšinis, startavęs 2017 m. Šiais metais savo jėgas nutarė išbandyti 12 komandų. Varžybos buvo vykdomos šiose amžiaus grupėse: 2002–2003 m. gimusių ir jaunesnių vaikinų ir vyrų, gimusių 2001 m. ir vyresnių. Naktinis krepšinis žavėjo energingais ir sportiškais dalyviais, linksmais ir šokančiais žiūrovais, komandas palaikančiais sirgaliais, žėrinčiomis neoninėmis spalvomis ir gera muzika. Renginį linksmai ir žaismingai vedė Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleiviai Ema Juodinytė ir Armandas Daubaras.

  Naktinio krepšinio nugalėtojai 2002–2003 m. g. grupėje:

  I vieta – Sporto centro 1 komanda

  II vieta  – komanda „Kamuoliniai“

  III vieta – Sporto centro 2 komanda

 
  Naktinio krepšinio nugalėtojai 2001 m. g. ir vyresnių grupėje:

   I vieta – komanda „Kugeliai“

   II vieta –  komanda „Pritrūko pusvalanduko“

   III vieta – komanda „Atiduok kamuolį“

 
  Šeštadienį (rugpjūčio 24 d.) Pakruojo atviro jaunimo centro kieme būriavosi vaikai ir jaunimas, nes čia veikė Vaikų ir jaunimo erdvė „Savs kamps“. Jaunimas galėjo dalyvauti įvairiose įdomiose veiklose: KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės Pakruojo skyriaus savanoriai organizavo daug jėgų ir ištvermės reikalaujančią estafetę, Klovainių jaunimo klubas – šaudymo iš lanko varžybas, Pakruojo automobilių sporto klubas – baidarių ir irklenčių varžybas (prie maudyklos), vaikų elektromobilių lenktynes, vairavimo simuliatorių. Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyrius organizavo vaikams pramogas su batutais „Žiedų valdovas“, „Kamuolys“ ir „Kas stipresnis“, burbulų šou, lauko žaidimus (domino, kryžiukai ir nuliukai). Pakruojo atviras jaunimo centras suteikė galimybę erdvės dalyviams pažaisti petankę, stalo futbolą, pašokinėti ant mažųjų batutų. Jaunimas daug energijos atidavė šokdami energingą ir linksmą šokį „flashmobą“. Centro savanoriai apsilankiusius jaunimo erdvėje vaišino labai gardžia sriuba. Be minėtų organizacijų lauko žaidimus, prevencines priemones organizavo ir kvietė artimiau susipažinti su jaunimo organizacijų vykdoma veikla Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro ir VšĮ Pakruojo vaikų ir jaunimo klubo prie Pakruojo rajono policijos komisariato atstovai.
  Jaunimo erdvėje dalyvavo Pakruojyje pagal Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų programą viešėję projekto „Susidraugauti lengva“ dalyviai iš Rypino savivaldybės (Lenkija).
Naktinio krepšinio ir jaunimo erdvės organizatoriai nuoširdžiai dėkoja Pakruojo seniūnijai, Pakruojo rajono sporto centrui, Pakruojo kultūros centrui, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariatui, Pakruojo atviram jaunimo centrui, Pakruojo siuvyklai, Visuomenės sveikatos biurui, KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės Pakruojo skyriaus savanoriams, Pakruojo automobilių sporto klubui, Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyriui, Klovainių jaunimo klubui, VšĮ Pakruojo vaikų ir jaunimo klubui prie Pakruojo rajono policijos komisariato, Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centrui, jaunimui ir savanoriams už pagalbą organizuojant jaunimo renginius, o savivaldybės vadovams, tarybos nariams ir visiems svečiams bei dalyviams už palaikymą, gerą nuotaiką ir gražius linkėjimus.
 

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

Nuotraukos D. Samuitytės, E. Balašauskaitės


 

                                     

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS