Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Padėkota PSPC kolektyvuiSpausdinimo versija

Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorius Agnius Karmonas darbuotojus ir svečius pakvietė į popietę, skirtą kovos su koronaviruso infekcija rezultatų aptarimui. A. Karmonas negailėjo gražių žodžių medicinos srities specialistams, Už atsakingą darbą „priešakinėse linijose“ viso karantino metu medikams dėkojo ir mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius bei administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė.

Savivaldybės vadovai, pažymėdami, kad Pakruojo rajonas išliko vienu iš dviejų visoje šalyje, kur iki šiol nėra nustatyto nei vieno COVID-19 atvejo, trumpai apžvelgė karantino laiką. „Vieni pirmųjų šalyje priėmėme sprendimą atšaukti renginius, įsiklausėme į mūsų medicinos vadovų Agniaus ir Vyganto nuomonę bei įžvalgas. Karantino laikotarpiu šie vadovai ir visa jų komanda – mūsų rajono medikų ir specialistų kolektyvas, buvo pati svarbiausia ir greičiausia pagalba mums“,- kalbėjo administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, vadovaujanti ir savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijai. Vicemeras pastebėjo, kad nepaisant ilgo ir nelengvo laiko, susirinkusio kolektyvo veidus puošia plačios šypsenos, o netikėtai susiklosčiusi ekstremali situacija dar labiau sustiprino kolegiškus ryšius.

PSPC direktorius trumpai apžvelgė pagrindinius faktus – kiek iškvietimų dėl galimo koronaviruso sulaukta, kaip prisidėjo rėmėjai, kokių prevencinių priemonių imtasi. Be padėkų už profesionalumą ir pareigingumą, darbuotojai sveikinimų sulaukė ir praėjusių jubiliejinių švenčių progomis.

Susirinkusiems PSPC kolektyvo nariams mero pavaduotojas V. Kacilevičius įteikė mero Sauliaus Margio padėkas. Padėkos už profesionalumą ir pareigingumą bei operatyvų darbo organizavimą įteiktos: vyr. slaugytojai Eglei Mališevičienei, šeimos gydytojai Ievai Šablinskaitei, klinikos laborantei Modestai Vaitkevičiūtei, vyr. skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistei Jurgitai Jurgaitienei.

Už profesionalumą ir pareigingumą bei atsidavimą darbui vykdant svarbias užduotis mero padėkos įteiktos: bendruomenės slaugytojoms Stanislavai Bučnienei, Ingridai Adomavičienei, Ramutei Šiurnienei, bendrosios praktikos slaugytojai Mirgai Cesevičienei, registratorei-bendruomenės slaugytojai Marytei Lapinskienei, ūkvedžiui-automašinos vairuotojui Dariui Čėsnai.

Mero padėkos už profesionalumą ir pareigingumą bei atsidavimą darbui įteiktos: skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistėms Daivai Beinorienei, Genovaitei Malinauskienei, Jolitai Jaseliūnienei, Dijanai Pučkuvienei, Danguolei Karinauskienei, Vidai Žarskienei, Alantai Medinskienei, Loretai Butvilauskienei, Jolantai Leimontaitei, greitųjų automašinų vairuotojams Audriui Čepuliui, Alvidui Kupriui, Žilvinui Dobilui, Virgiui Venclovui, Vidmantui Smailiui, Sauliui Čėsnai, Svajūnui Joteikai, Artūrui Badarui, valytojai Laimutei Viliušienei.

Mero padėka, žyminti profesionalumą, atsakomybę ir greitą reakciją į kylančius iššūkius, įteikta ir direktoriui A. Karmonui, kuris svečiams ir kolektyvo nariams palinkėjo visada išlikti budriems bei saugotis, nes koronavirusas dar niekur nedingo.

Mero padėjėja Simona Lipskytė
Autorės nuotraukos

Daugiau akimirkų rasite https://www.facebook.com/pakruojorajonosavivaldybe

Facebook
Atgal