Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Įvyko socialinis renginys „Kalėdų pasaka“Spausdinimo versija

Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga Pakruojyje socialinės įstaigos tradiciškai organizuoja socialinį renginį „Kalėdų pasaka“ ir pakviečia rajono gyventojus į kalėdinę mugę.
    
Į mugę kaip mat prisirinko žmonių. O Pakruojo kultūros centro hole įsikūrę Panevėžio jaunuolių dienos centro lankytojai visus kvietė sušilti ir vaišino solidarumo kava.


    
Šiemet renginio dalyviai svečiavosi pas Šreką ir Fioną, kurie niekaip nesutarė dėl Kalėdų šventės. Šrekas norėjo ramiai laiką leisti namuose su šeima, o Fiona kaip įmanydama sukosi, nes vienas po kito pradėjo rinktis svečiai. Asilas ir Batuotas Katinas vis kvietė ir kvietė svečius, o žiūrovai negailėjo plojimų po jų pasirodymų. Kiekvienas būrelis atnešdavo po burbulą (džiaugsmo, dėkingumo, pagarbos, nuolankumo – iš viso 12 burbulų), kuriais buvo padabinta eglutė.


    
Pirmieji į duris pasibeldė svečiai iš Linkuvos globos namų, kurie kaip reikiant sudrebino visą kultūros centrą, nes globos namų gyventojai puikiai muša būgnus. Po trankaus pasirodymo gražų šokį sušoko Klovainių sutrikusio intelekto jaunuolių centro auklėtiniai, dainą apie Kalėdas padainavo Žeimelio vaikų dienos centro vaikai. Draugystė burbulą ant eglutės pakabino ir kvietė „Švęsti Kalėdas kartu“ Pakruojo vaikų dienos centro lankytojai. Rundalės (Latvija) dramos teatro studijos aktoriams Pakruojyje buvo per šalta ir jie, pakabinę ant eglutės bendrystė burbulą, iškeliavo prie jūros.Į svečius atvyko didelis būrys nykštukų iš Pašvitinio vaikų dienos centro, kurie drauge su besmegeniu padainavo. Smalsumo burbulą atvežė ir šoko visokie gyvūnai – socialiniai darbuotojai – iš Iecavos (Latvija) savivaldybės. Po to į duris beldėsi Lygumų vaikų dienos centro vaikai, kurie padovanojo smagų šokį. Akrobatiniais sugebėjimai stebino Pamūšio vaikų dienos centro vaikai ir gražiai dainavusi solistė, jie Fionai padovanojo saugumo burbulą.Visa salė, ne tik Šrekas su Fiona, kilnojo kojas, kol piratai iš  Linkuvos socialinių paslaugų centro traukė smagią dainą ir kvietė daryti mankštą. Jie atvežė ne tik vilties burbulą, bet ir pilną skrynią fejerverkų (na ir kas, kad tai buvo balionai). Du senjorai iš Rozalimo senjorų namų atvyko su visu pulku negriukų, kurie sakėsi esą Šreko vaikai. Smagiai pašokę ir padovanoję laimės burbulą, šie išskubėjo atgal į Afriką. Dovilė Pašakinskienė ir Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro darbuotojos atnešė rimties – visiems padovanojo gražią dainą ir aistros burbulą.


    
Galų gale Šreko širdis „sušilo“. Visi džiaugėsi malonia draugija ir linkėjo gražių švenčių. Pakruojo kultūros centro scenoje, tapusia Šreko ir Fionos namais, vos tilpo visi šventės dalyviai. Renginio organizatoriams simbolines dovanėles įteikė Pakruojo rajono savivaldybės vadovai: meras Saulius Margis, mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė ir direktorės pavaduotojas Gintaras Šurna.


    
Renginio pabaigoje meras S. Margis ir administracijos direktorė I. Gelažnikienė pakvietė į sceną Socialinės rūpybos skyriaus vedėją Daivą Rutkevičienę, kuriai įteikė LR socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio padėką už ilgametį darbą socialinio darbo srityje, idėjas, iniciatyvas, kūrybiškumą, organizuotumą ir efektyvų bendradarbiavimą su rajono, šalies bei užsienio organizacijomis.


Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos R. Nikalajevienės

Projektas „Socialinė partnerystė – socialiai pažeidžiamų asmenų integracija į visuomeninį gyvenimą" (LLI-344)

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS