Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Tęsiasi Kauno ir Pakruojo rajonų draugystė (papildyta)Spausdinimo versija

Pasidalinti patirtimi, apžiūrėti įvairių objektų bei pabendrauti apie projektus, Pakruojo rajono savivaldybės vadovai, dalis vedėjų ir specialistų vyko į Kauno rajono savivaldybę. Savivaldybės draugiškus ryšius užmezgė prieš metus, kai Pakruojyje pirmąkart apsilankė Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno delegacija.

Šįkart meras V. Makūnas bei Kauno rajono savivaldybės administracijos vadovai papasakojo apie savo kraštą, jo pasiekimus ir siekius, pasidalino rūpesčiais, supažindino su savivaldybės veikla. „Dirbame dėl mūsų krašto žmonių gerovės. Mums svarbiausia, kad būtų užtikrina aukšta gyvenimo kokybė, konkurencinga ekonomika bei švari ir saugi aplinka žmonėms“, – teigė meras V. Makūnas. Pasidžiaugta ir bendradarbiavimu su verslu, kuriančiu didžiulę pridėtinę vertę Kauno rajonui, plačiau papasakota apie investicijas, vykdomus projektus, įvairius darbus.

Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, pristatęs į Kauną iš Pakruojo atvykusią komandą, pagrindinius darbus bei pradėtus vykdyti projektus savivaldybėje, padėkojo už šiltą ir turiningą priėmimą. „Kauno rajonas save pristato kaip žemės ūkio kraštą, tad turime labai daug bendro. Mūsų krašto žemės taip pat yra labai derlingos, todėl turime labai daug ūkininkų, su kuriais taip pat palaikome glaudžius ryšius. Dvejų savivaldybių draugystė dar kartą įrodo, kad bendrystė yra vertybė, kurią reikia puoselėti. Taip pat mokytis vieniems iš kitų, dalintis idėjomis, o jūsų savivaldybė yra puikus pavyzdys“, – kalbėjo meras S. Margis.

Delegacija iš Pakruojo apžiūrėjo moderniai renovuotą Kauno rajono savivaldybės pastatą, gėrėjosi įvairiais architektūriniais ir dizaino sprendimais, vėliau lankėsi Kauno rajono socialinių paslaugų centre, Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinėje mokykloje. Puikius įspūdžius paliko Raudondvario dvaras, kuriame apžiūrėta Kauno rajono muziejaus ekspozicija, pilis, menų inkubatorius, susipažinta su Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro veikla.

Abiejų rajonų vadovai sutarė tęsti prasidėjusį bendradarbiavimą, planuojama, kad įvairių sričių specialistai galės dalintis patirtimi kituose susitikimuose.

Mero padėjėja Simona Lipskytė
Autorės nuotraukos

Facebook
Atgal