Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Seniūnaitijos turi seniūnaičiusSpausdinimo versija

Informuojame, kad seniūnaičių rinkimai įvyko visose rajono seniūnijose. Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymais patvirtinti seniūnaitijų seniūnaičių sąrašai. Skelbiame bendrą sąrašą.

PAKRUOJO SENIŪNIJA (2019-10-15 Nr. AV-673)     
1. Taikos seniūnaitija - Aida Čepulienė
2. Preičiūnų seniūnaitija - Rima Kulbeckienė
3. Pakruojo kaimo seniūnaitija - Vaida Jurevičienė
4. Pušyno seniūnaitija - Ramūnas Matas Valiušis
5. Cento seniūnaitija - Pranė Idienė
6. Senamiesčio seniūnaitija - Dovilė Pašakinskienė
7. Mažeikonių seniūnaitija - Laimutė Ušackienė
8. Jovarų seniūnaitija - Ona Rarivanienė
9. Naujamiesčio seniūnaitija - Gitana Balašauskienė

LINKUVOS SENIŪNIJA (2019-10-24 Nr. AV-698)     
1. Linkuvos centro seniūnaitija    - Ernesta Šumskienė
2. Linkuvos parko seniūnaitija    - Audronė Sabaliauskienė
3. Ūdekų seniūnaitija - Gitana Misiūnienė
4. Triškonių seniūnaitija - Janina Ramonienė
5. Kalpokų seniūnaitija    - Vidmantas Pėželis
6. Plento seniūnaitija    - Laima Valienė
7. Rimkūnų seniūnaitija    - Daiva Lipskienė

KLOVAINIŲ SENIŪNIJA (2019-10-16 Nr. AV-670)
1. Titonių seniūnaitija    - Kęstutis Šibirkštis
2. Klovainių seniūnaitija - Albinas Navickas
3. Laipuškių seniūnaitija - Gintaras Kaunas
4. Pamūšio seniūnaitija    - Martynas Mickevičius
5. Petrašiūnų seniūnaitija - Jolanta Norvaišienė
6. Gačionių seniūnaitija - Rimantas Lapšis
7. Balsių seniūnaitija    - Daiva Žalienė
                                                               
ROZALIMO SENIŪNIJA (2019-10-21 Nr. AV-684)     
1. Medikonių seniūnaitija - Pranciška Dumšienė
2. Rozalimo seniūnaitija - Vaida Kanišauskienė
3. Plaučiškių seniūnaitija - Adomas Jurevičius
4. Žvirblonių seniūnaitija - Ingrida Čeponienė
                                                                
LYGUMŲ SENIŪNIJA (2019-10-15 Nr. AV-669)
1. Stačiūnų seniūnaitija - Dalia Jurpalienė
2. Šukionių seniūnaitija - Diana Kryževičienė
3. Kauksnujų seniūnaitija - Rita Pašakinskienė
4. Dvariškių seniūnaitija - Vaidotas Sklašius
5. Degučių seniūnaitija    - Kęstutis Vilčiauskas
6. Lygumų seniūnaitija    - Algimantas Bartkus
                                                             
GUOSTAGALIO SENIŪNIJA (2019-10-21 Nr. AV-682)     
1. Javydonių seniūnaitija - Audronė Rudienė
2. Butniūnų seniūnaitija - Janina Leimontienė
3. Degėsių seniūnaitija - Dainius Martinaitis
4. Centrinė seniūnaitija - Zita Venslovienė
5. Šikšnių seniūnaitija    - Žydrūnė Nakčiūnaitė
6. Linkavičių seniūnaitija - Rasa Verenkienė
7. Dvariūkų seniūnaitija - Alma Bajalienė
                                                              
PAŠVITINIO SENIŪNIJA (2019-10-15 Nr. AV-674)
1. Centro seniūnaitija - Loreta Stasiūnienė
2. Draudelių seniūnaitija - Gintautas Usonis
3. Mikniūnų seniūnaitija - Danutė Timinskienė
4. Pamūšio seniūnaitija    - Asta Jasiūnienė
5. Peleniškių seniūnaitija - Loreta Kanapeckienė
6. Sosdvario seniūnaitija - Zita Dagienė
                                                              
ŽEIMELIO SENIŪNIJA (2019-10-21 Nr. AV-683)
1. Bardiškių krašto seniūnaitija - Nida Rudzinskienė
2. Grikpėdžių krašto seniūnaitija - Irma Norkevičienė
3. Mikoliškio krašto seniūnaitija - Audronė Dumbrienė
4. Žeimelio krašto seniūnaitija - Jūratė Burkovskienė

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020