Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Tęstinis „Cunami“ klubo projektas „Šiaurės klanas – 17“Spausdinimo versija

Birželio 30 – liepos 5 dienomis vyko klubo „Cunami“ tęstinio projekto „Šiaurės klanas“ septynioliktasis žygis-stovykla. Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonės ,,Visuomenės sveikatos stiprinimas ir ugdymas“ vykdymui buvo skirta 500 eurų. Projekto sėkmę lėmė sklandus bendradarbiavimas su formaliomis ir neformaliomis organizacijomis, jų profesionalia pagalba. Įgyvendinant šią jaunimo užimtumo ir ugdymo misiją, projekto stabilumą remia ir palaiko akcinė bendrovė „Meresta“. Projekto tikslas yra skatinti įvairaus amžiaus ir socialinių grupių jaunimo fizinį aktyvumą, ugdyti jų sveikos gyvensenos įgūdžius stiprinant sveikatą ir sudarant palankias sąlygas pozityviai, įdomiai bei organizuotai praleisti laisvalaikį. Plaukimas baidarėmis, turnyrai, atrakcijos ir konkursai – stovyklos šiokiadieniai. Gyvenimas palapinėse miškuose įprastas reiškinys. Šiais metais „klaniečiai“ tęsė plaukimą Ventos upe. Startavo Mažeikiuose ir maršrutą baigė Latvijoje, ties Skrunda.

Šešių dienų devizų nugalėtojais tapo: „Padėk draugui!“ – Grantas Rusakevičius; „Negailėk komplimentų!“ – Diana Kozlovienė; „Geriausi anekdotai!“ – Valdemaras Kozlovas; „Būk optimistas!“ – Tadas Kozlovas; ,,Dosnumas – dorybė!“ – Mindaugas Buožius; „Šypsena – yra viskas!“ – Violeta Mickutė.

Turnyrų nugalėtojai: „Tomahauko“ (kirvio mėtymas į taikinį) – Grantas Rusakevičius; „Robino Hudo“ (šaudymas iš lanko į taikinį) – Valdemaras Kozlovas, „Šukuosenos“ konkursą laimėjo „Latvieška“ (Artas Grigas), antrąją vietą iškovojo „Klantis“ (Marius Prižgintas), trečioji – „Taikinys“ (Kajus Butkus). „Šiaurės klano“ išradimų projektuose laimėjo ,,Tiltas į vandenį“ (Mindaugas Buožius).

Ordinais ir medaliais buvo apdovanoti atsakingi, pareigingi, sumanūs, ištvermingi, draugiški ir aktyvūs žygeiviai, gebantys vadovauti ir organizuoti jiems patikėtose pareigose. Medaliai įteikti naujokams Vainiui Nakčiūnui ir Mariui Prižgintui,  už ištvermę Kajui Butkui, o Deimantei Ganytei ir Vaidai Spudaitei – už pareigingumą. Klano balsavimu, už draugiškumą apdovanoti Grantas Rusakevičius ir Vainius Nakčiūnas. Už puikų savo pareigų vykdymą atsakomybės ordinais apdovanoti – Grantas Rusakevičius ir Artas Grigas. Ilgamečiai projekto vadovai ir lyderiai – Diana, Danas, Tadas, Mindaugas ir Violeta pagerbti Klano ordinais.

Klubas „Cunami“ „Šiaurės klanas - 17“ organizatorių ir dalyvių vardu kviečia visus norinčius prisijungti ir kitąmet dalyvauti jau 18-ame žygyje.

Informacija apie ankstesnius projekto „Šiaurės klanas“ žygius galima rasti svetainėje www.karatecunami.lt.

Nuotraukas rasite čia

Klubo „Cumani“ informacija ir nuotraukos

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS