Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Pakruojo kultūros centras pradėjo naują kūrybos sezoną Spausdinimo versija

Lapkričio 8 d. Pakruojo kultūros centro darbuotojai pakvietė visuomenę į naujo kūrybos sezono atidarymo koncertą. „Sušvitai manoj padangėj...“ – taip vadinosi renginys, virtęs unikaliu mėgėjų meno kolektyvų – žvaigždžių – aukcionu. Renginį vedė šio kultūros centro projektų vadovė Birutė Černikienė ir Rozalimo skyriaus vadovas Žygimantas Macevičius.

Dėl galimybės įsigyti kultūros centro kolektyvą varžėsi Seimo nariai Arūnas Gumuliauskas ir Antanas Matulas, Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Kęstutis Malinauskas, tarybos narės Erika Kižienė ir Rūta Sausienė, savivaldybės administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus kultūros paveldo vyriausiasis specialistas, l. e. p. vedėjas Mindaugas Veliulis, Pakruojo seniūnas Svajūnas Miknevičius ir Linkuvos kultūros centro direktorius Methardas Zubas.

Aukcione dalyvavo ir save parodė (šoko, dainavo, vaidino ir muzikavo) vienuolika kolektyvų. Šio aukciono valiuta – nuoširdus žiūrovų  ir svečių palaikymas ir palinkėjimai meno žmonėms bei noras ir užsidegimas išsirinkti būtent SAVO žvaigždę. Po kiekvieno pasirodymo kolektyvą įsigyti panoręs svečias pamojuodavo žvaigždele. Jei dėl to paties kolektyvo kildavo vidinė konkurencija, pirkėjai trumpai, argumentuotai, iš vietos pasakydavo, kodėl būtent Jam turi atitekti ši Pakruojo kultūros centro galaktikos žvaigždė. Publika, tapusi aukciono vertintoja, audringais plojimais turėjo nuspręsti, kas verčiausias įsigyti žvaigždę. Aukcionas įvyko, tiek jo organizatoriai, tiek žvaigždės, tiek jas įsigiję pirkėjai džiaugėsi turiningai praleistu laiku.

Aukciono rezultatai:

 • „Viestartas“ (vadovas Vytautas Lukošiūnas) atiteko Virginijui Kacilevičiui.
 • Vokalinis duetas (vadovas Gintautas Gvazdauskas) – Antanui Matului.
 • Dramos studiją (globėja Renata Budrienė) ir toliau globoti nusprendė Renata Budrienė.
 • „Diksilendas“ (vadovas Egidijus Šlapikas) sužavėjo Kęstutį Malinauską.
 • „Sidabrinę giją“ (vadovas Egidijus Šlapikas) argumentais žiūrovus papirkęs įsigijo Arūnas Gumuliauskas.
 • Senjorų choras (vadovas Egidijus Šlapikas) buvo neparduodamas, Pakruojo kultūros centro administracija nusprendė jį pasilikti sau.
 • Folkloro ansamblis (vadovė Ramunė Petraitienė) atiteko Sauliui Margiui.
 • „Laja“ (vadovė Leokadija Juodagalvienė) sužavėjo Rūtą Sausienę.
 • Dailės studiją (vadovė Laimutė Veličkienė) nupirko Erika Kižienė.
 • PKC skyrių jungtines pajėgas nusprendė įsigyti Mindaugas Veliulis.
 • Moterų vokalinis ansamblis (vadovė Laura Dudnikienė) buvo iš anksto rezervuotas ir atiteko Svajūnui Miknevičiui.
 • „Rekečio“ (vadovė Sigutė Malinauskienė) kantriai laukė ir galop iškėlęs žvaigždę įsigijo Methardas Zubas.

Renginio metu netrūko gražių palinkėjimų, geros nuotaikos ir šventinio jaudulio. Simboliška ar ne, bet kolektyvo „Laja“ įkūrėja, ilgametė jo vadovė Leokadija Juodagalvienė priėmė sprendimą džiaugtis kolektyvo sėkme, gerėtis jo pasirodymais sėdėdama žiūrovų salėje. Gerbiamą Leokadiją žiūrovų aplodismentai ir nuoširdūs  padėkos žodžiai pasiekė kiek vėliau, nes vadovė negalėjo dalyvauti renginyje. Seimo narys Antanas Matulas pasveikino Pakruojo kultūros centro direktorę Renatą Budrienę laimėjus konkursą į Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pareigas. Seimo narys Arūnas Gumuliauskas į sceną žengė su padėkomis rankose, kurias įteikė „Sidabrinės gijos“ atlikėjoms Elenai Pocevičienei ir Nijolei Daukšienei, dramos studijos aktoriams Giedrei Židonienei ir Juozui Tamučiui. Savivaldybės tarybos narė Erika Kižienė pasveikino jubiliejų šventusį tarybos narį, dramos studijos aktorių Alvydą Žuvininką.

Naujasis kūrybos sezonas atidarytas. Pakruojo kultūros centro žvaigždės žiba ir laukia žiūrovų renginiuose.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

Nuotraukų galima rasti Pakruojo kultūros centro feisbuko paskyroje
https://www.facebook.com/search/top/?q=romas%20urbas&epa=SEARCH_BOX

https://www.facebook.com/nijole.padoriene

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS