Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Išvyka į Klaipėdos policijos mokyklą projekto ,,Gyvenk sveikai, mąstyk blaiviai' dalyviams Spausdinimo versija

   Penkti metai iš eilės mūsų rajono moksleiviai aktyviai dalyvauja projekto ,,Gyvenk sveikai, mąstyk blaiviai'' renginiuose, kuriuos visuomenės sveikatos biuras organizuoja visus metus. Tai ir vasaros stovykla ,,Draugaukim 2013'', sportinis renginys ,,Draugaukim ir bendradarbiaukim 2013'', plakato kūrimas ,,Aš galiu atsispirti...''. Tapo tradicija, kad metų pabaigoje aktyviausi šio projekto dalyviai kviečiami išvykai į Klaipėdos policijos mokyklą. Lapkričio 29 d. su dideliu būriu  jaunimo iš įvairių Pakruojo rajono mokyklų vėl išsiruošėme į šią kelionę. Tarp 40 mokinių buvo būrelis Jaunųjų policijos rėmėjų, sportinio renginio nugalėtojai - Pakruojo ,,Žemynos '' pagrindinės mokyklos komanda ,, Tušinukas'', Lygumų vidurinės mokyklos komanda, plakato kūrėjai iš Linkuvos gimnazijos, Šukionių J. Noreikos pagrindinės mokyklos.
   Mus priėmė ir visą laiką lydėjo mokymo skyriaus vyriausioji specialistė D. Merkelienė. Ji jaunimui papasakojo apie Lietuvos policijos mokyklos veiklą, stojimo į mokyklą tvarką, mokymosi sąlygas, mokymo dalykus, atsakinėjo į moksleivių klausimus.
   Pakruojiečiams buvo parodytos mokyklos specializuotos auditorijos, sporto, treniruoklių sales. Suteikta galimybė apžiūrėti policijos ginkluotę, tirą, ginklų ir šaudybos klasę, susipažinti su šaunamaisiais ginklais, apžiūrėti juos iš arti. Mokyklos pedagogai jaunuoliams parodė kaip veikia elektros impulsinis prietaisas TASER, paaiškino kokiais atvejais policijos pareigūnas gali jį panaudoti kasdieniame savo darbe.
   Kursantai mokiniams pademonstravo taikomosios savigynos pratimus. Nuvedė, apžiūrėti mokomąjį policijos taktikos poligoną, kuriame tuo metu vyko Policijos veiklos užsiėmimas bei apžiūrėjo pareigūnų mokymo įrangą – lazerinę treniruoklių sistemą, kuri skirta pareigūnų profesiniams įgūdžiams lavinti ir tobulinti.
   Nemažai mokinių susidomėjo policininko profesiją, iš arti pamatę šios profesijos mokymosi galimybėmis. Todėl ir mokiniai ir juos atlydėję mokytojai atidžiai klausė mokyklos darbuotojų apie įsidarbinimo galimybę baigus mokslus, profesinę perspektyvą, apie galimybę tęsti mokslus aukštosiose mokyklose, socialines garantijas, stipendijos dydį, gyvenymo sąlygas mokymosi metu, laisvalaikį.

Vilma Žuvininkienė
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė
Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019