Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Susitikta su rajono ugniagesių komandomisSpausdinimo versija

  Meras Saulius Margis, administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė ir mero padėjėja Simona Lipskytė susitiko su rajono priešgaisrinės tarnybos Linkuvos, Bardiškių, Lygumų ir Rozalimo ugniagesių komandomis. Lydint rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkui Alfredui Martuzui, apžiūrėtos kiekvienos komandos patalpos, automobiliai, turima įranga. Kartu su ugniagesiais aptartos darbe sutinkamos problemos, galimi jų sprendimo būdai. Bardiškiuose, be savivaldybės atstovų vizito, įvyko ir Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos Šiaulių regiono savivaldybių priešgaisrinių tarnybų vadovų pasitarimas.

  Savivaldybės vadovai turėjo galimybę susitikti ir pasikalbėti su visais ugniagesiais, nes jiems tomis pačiomis dienomis organizuoti mokymai bei susitikimai su Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos prezidentu Vytu Kaziliūnu.

  Po susitikimų su Linkuvos ir Bardiškių komandomis, meras S. Margis džiaugėsi iniciatyviais ugniagesiais. „Iš tiesų, savivaldybių priešgaisrinių tarnybų ugniagesiai į gaisrus kaimo vietovėse atvyksta pirmieji ir išvyksta paskutiniai. Nors jų gaisrinė technika ir įranga prastesnė nei statutinių ugniagesių, bet jie taip pat nuoširdžiai dirba ir puikiai atlieka savo pareigas. Įvykus nelaimei, gyventojai pagalbos turi sulaukti kaip įmanoma greičiau, todėl savivaldybių ugniagesių komandos yra labai svarbios“,- sako meras.

   Trijų iš keturių komandų patalpos atnaujintos pačių ugniagesių rankomis. „Įkvepia vyrų geranoriškumas – jie patys pasirengę prisidėti prie savo gerbūvio kūrimo, o aplankius jų patalpas, aiškiai matyti ir rezultatai“,- pasakoja meras ir priduria, kad savivaldybė toliau stengsis, kiek leidžia aplinkybės, toliau rūpintis ugniagesių poreikiais.

  Visos komandos įvardino bendrų problemų – dėvėtas aprangas norima pakeisti naujomis, įsigyti modernesnės gelbėjimo įrangos. Nerimą kelia ir dešimtis metų skaičiuojantys ugniagesių automobiliai. Didžiausias iššūkis – pasirūpinti vienintele senose, neremontuotose patalpose likusia Lygumų ugniagesių komanda. Tariantis su ugniagesių vadovų ir šios ugniagesių komandos nariais, bus ieškoma sprendimų šiai problemai.

  Meras ir administracijos direktorė, susitikę su visais Šiaulių regiono savivaldybių priešgaisrinių tarnybų vadovais, išgirdo kitų savivaldybių problemas, pasidalino patirtimi, kaip galima jas spręsti. Kartu išklausyta Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos prezidento V. Kaziliūno nuomonę apie gaisrinės saugos šalyje gerinimą.

Mero padėjėja Simona Lipskytė

Autorės ir A. Martuzo nuotraukos

Daugiau – savivaldybės Facebook profilyje

 

 

 

Facebook
Atgal