Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Šeimų šventė RozalimeSpausdinimo versija

  Birželio 1 d. Rozalimo miško parke įvyko jau trečioji, tradicija Rozalime tapusi, Šeimų šventė. Nors iš vakaro lietingas oras nedžiugino, šeštadienio rytą buvo galima drąsiai juokauti,  kad orą pavyko užsakyti. Šventę organizavo Rozalimo miestelio bendruomenė, Rozalimo pagrindinė mokykla, Pakruojo kultūros centro Rozalimo skyrius bei Rozalimo seniūnija. 

  Renginys prasidėjo Pakruojo kultūros centro Rozalimo skyriaus vadovo Žygimanto Macevičiaus kalba bei veiklų pristatymu. Sveikinimo žodį visiems susirinkusiems tarė Pakruojo rajono savivaldybės tarybos narė Erika Kižienė. Visi atėję į šventę Ritos Vitkienės buvo pakviesti spalvotai registracijai (piešimui su dažais ant plėvelės),  prisiregistravusieji gavo dalyvio kortelę su spalvotomis zonomis, kuriose laukė įvairios veiklos. Raudonojoje zonoje - linksmosios estafetės, kurias parengė Neringa Sinkevičienė ir Rasa Šaltmerienė. Žaliojoje zonoje – dirbtuvėlės, mokytojos Jūratė Navackienė bei Irena Gugienė mokė pasidaryti parašiutus iš maišelių. Geltonojoje zonoje Pakruojo visuomenės sveikatos biuras kvietė pasitikrinti sveikatą. Baltojoje zonoje laukė Pakruojo KASP 607 pėstininkų kuopos kariai savanoriai su užduotimis. Juodojoje zonoje laukė veislyno „Vilkolakis“ pasirodymas su belgų avigane Malinua Koda, kurią paruošė Lietuvos kinologų draugijos dresuotojas Vaidotas Andrikonis. Mėlynojoje zonoje mokytojos Vaida Jankauskienė ir Ieva Aganauskienė buvo paruošusios muilo burbulų ir kitų atrakcijų. Oranžinėje zonoje veidukus piešė Vitalija Labanauskienė bei Inesa Šaurskienė, o Laima Jonaitienė kvietė pasidaryti žaisliukus iš balionų. Rožinėje zonoje Jūratės Sokienės pagaminta fotografijų siena laukė norinčių nusifotografuoti. Šventės pabaigoje sušokome bendrą šokį, kurį šokti pamokė Neringa Sinkevičienė bei Vaida Kanišauskienė su aktyviomis moksleivėmis. Trumpių šeimos virta koše pasistiprino kiekvienas šventės dalyvis. Šventės pabaigoje Rozalimo miestelio bendruomenės pirmininkė Vaida Kanišauskienė įteikė padėkas svečiams.  

  Tą dieną kiekviena šeima turėjo galimybę išbandyti įvairiausias veiklas, pabūti kartu ir pabendrauti. Smagu buvo matyti rozalimiečių ir iš kitur atvykusias šeimas besidžiaugiančias  renginiu. Tikimės, kad ryžtas ir idėjos neišblės, o šeimų  šventė vyks dar daug metų.

 

Rozalimo miestelio bendruomenės informacija ir nuotraukos

Renginio nuotraukų galima rasti Rozalimo miestelio bendruomenės feisbuko paskyroje

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS