Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Pakruojyje įvyko tradicinis jaunimo organizacijų sąskrydisSpausdinimo versija

Rugsėjo 26 d. Pakruojo kultūros centre ir Vienybės aikštėje įvyko jau tradicinis jaunimo organizacijų sąskrydis 2020. Šių metų tema „Išlik sveikas ir stiprus – stiprybė slypi tavyje“. Sąskrydžio tikslas — supažindinti jaunimą su žalingu įpročių poveikiu sveikatai, skatinti fizinį aktyvumą ir tarpusavio bendradarbiavimą.  

Į renginį susirinko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo organizacijų atstovai ir jaunimas – beveik 100 jaunuolių iš Vylunaičių, Lygumų, Stačiūnų, Kauksnujų, Šukionių, Klovainių, Pakruojo, Balsių, Rozalimo, Linkuvos, Petrašiūnų ir kitų gyvenviečių.

Susirinkusių dalyvių atvyko pasveikinti Seimo narys Antanas Matulas, Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis bei Visuomenės sveikatos biuro specialistė Laima Miežienė, kurie pasidžiaugė jaunimo aktyvumu ir palinkėjo naudingų lektorių patarimų bei puikaus renginio.

Renginio metu netrūko aktyvios fizinės veiklos – pradėta su intensyvia rytine mankšta „Pajudėk aerobikos ritmu“, kurią vedė klubo „Sporto ABC“ prezidentė Ramunė Pociuvienė, gatvės šokių užsiėmimą vedė gatvės šokių mokyklos „EXTREME“ vadovas Darius Marcinkus, o Pakruojo atvirame jaunimo centre vyko mokomieji - patyriminiai žaidimai.

Susirinkę sudalyvavo sportinėse varžybose (krepšinio 3x3 ir smiginio), akredituota šiaurietiškojo ėjimo instruktorė Taisa Balčiūnienė papasakojo apie šiaurietišką vaikščiojimą „Kaip eiti teisingai?“, renginio pabaigoje Zumba trenerė Simona Kazanavičiūtė visus pakvietė į zumba treniruotė. Jaunuoliai taip pat turėjo galimybę pažiūrėti sferinį filmą „Kūno kodas“.

Jaunimo organizacijų atstovams ir kitiems svečiams savanoriškos veiklos mentorė Greta Jasiūnienė papasakojo apie Jaunimo savanoriškos tarnybos programa Pakruojo rajone „Būk savanoris – keisk pasaulį“, Vilniaus Respublikinės universitetinės ligoninės Toksikologijos centro vadovas gydytojas Robertas Badaras kalbėjo apie elektroninių cigarečių poveikį, o Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros konsultantė, Lietuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro metodininkė Renata Dambrauskaitė Pėželienė papasakojo apie Europos solidarumo korpusą „Būk solidarus ir prisidėk prie globalių problemų sprendimo“.

Renginyje Pakruojo rajono bendruomenės pareigūnai ir Pakruojo vaikų ir jaunimo klubas prie Pakruojo rajono policijos komisariato taip pat buvo įkūrę prevencinį kiemelį, kuriame buvo pristatyta policijos pareigūno profesija, paruoštos eismo saugumo ir savisaugos prevencijai skirtos bei kitos loginės užduotys.

Renginį organizavo: Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pagal projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Pakruojo rajone“, Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0003.
Sąskrydžio rėmėjai: Pakruojo seniūnija, Pakruojo kultūros centras, Pakruojo rajono sporto centras, Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centras.


Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
D. Samuitytės ir M. Ilgavičiūtės nuoptraukos

Facebook
Atgal