30010203040506
Lapkritis
    2020
Padėkota Lietuvos 3x3 krepšinio U17 čempionamsSpausdinimo versija

Meras Saulius Margis susitiko su vaikinų krepšinio komandos „Pakruojis ir Eivis“ nariais ir jų treneriu Svajūnu Ragaišiu. Apsilankymo metu meras jauniesiems krepšininkams ir jų treneriui išsakė nuoširdžius sveikinimus dėl pasiektos pergalės – komanda tapo Lietuvos U17 3x3 čempionato nugalėtoja.

Už aukštus sporto pasiekimus, Pakruojo vardo garsinimą šioje srityje ir nuoširdų darbą, kuris lėmė laimėjimą Lietuvos U17 3x3 čempionate, meras įteikė padėkas: Edui Salopiok, Pijui Drupui, Šarūnui Štopiniui, Eivinui Kilinskui, Matui Šimanskiui, Kristupui Morkūnui ir Daliui Kanišauskui. Už nuoširdžią veiklą sporto srityje padėka įteikta ir treneriui S. Ragaišiui.

Susitikimo metu krepšininkai išsakė mintis apie sporto bazę, jos gerinimo galimybes, taip pat papasakojo apie finalo, kai tapo nugalėtojais, akimirkas. Finale pakruojiečiai įveikė ekipą iš Klaipėdos, prieš tai rezultatyviai žaidę su komandomis iš Utenos ir Šilalės.

Čempionato MVP (geriausias turnyro žaidėjas) išrinktas finaliniame etape 37 taškus pelnęs Šarūnas Štopinis.