Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Verslo dienos šventėSpausdinimo versija

Kasmet, antrąjį lapkričio penktadienį, šalyje švenčiama Verslo diena – šios srities atstovų šventė. Jau tradicija toks vakaras tapo ir mūsų rajone, kurį rengia Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacija. Asociacijos prezidentas, akcinės bendrovės „Klovainių skalda“ generalinis direktorius Vitolis Urmonas, į įmonės „Transvito“ pobūvių salę susirinkusius šventės dalyvius kreipėsi nuoširdžiais sveikinimo žodžiais, pabrėždamas asociacijos augimą ir verslininkų bendrystės svarbą. Visą Verslo dienos vakarą netrūko gražių akimirkų: liejosi svečių sveikinimai, įteiktos nominacijos, verslo atstovams dainas dovanojo grupė „Vairas“, o oficialiosios dalies vedėju tapo muzikantas Romualdas Juzukonis.

Iškilmingoje šventėje, pirmiausia, žodį tarti buvo pakviesti rajono savivaldybės vadovai. Kadangi tuo pačiu metu rajone lankėsi LR socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, verslo atstovus mero vardu pasveikino vicemeras Virginijus Kacilevičius ir mero padėjėja Simona Lipskytė. Profesinės šventės proga vicemeras dėkojo už nuolatinę paramą savivaldybei, rajono bendruomenėms, sportininkams, nevyriausybinėms organizacijoms ir visoms kitoms struktūroms bei iniciatyvoms, kurios dažnai gal ir neįvyktų, jei ne verslininkų prisidėjimas prie bendro rajono gerovės puoselėjimo.

Šios kadencijos rajono vadovų tradicija – sveikinimai verslininkams ir įmonėms veiklos jubiliejų proga, tad mero Sauliaus Margio padėkos įteiktos UAB „Inglina“ 20-mečio proga, įmonei „Vigra“ 25-mečio proga, kiek anksčiau meras pasveikino 20-mečio sulaukusią UAB „Norgauda“ ir tokį pat jubiliejų šventusią UAB „Roldana“. Išskirtiniai jubiliejai šiemet vainikavo akcinių bendrovių „Klovainių skalda“ ir „Dolomitas“ veiklos metus. 50-ąjį, solidų jubiliejų švenčia „Klovainių skalda“, o 55-ąjį – „Dolomitas“. Didžiųjų rajone veikiančių skaldos kasybos ir gamybos bendrovių vadovai V. Urmonas, ir „Dolomito“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Gudas, atsiėmę išskirtinius apdovanojimus, sulaukė ir garsių salėje sėdinčių kolegų ovacijų, o patys pridūrė, kad tokios datos – tikras įrodymas, kad dirbama teisinga linkme.

Jau minėtų jubiliejų nepraleido ir renginį iniciavusi asociacija, kurios prezidentas tradiciškai paruošė stiklo nominacijas, žyminčias įmonių jubiliejus. Be datų, nominacija už įvairių renginių, iniciatyvų rėmimą „Metų geradarys“ įteikta Arūnui Valantinui, kurio medžio apdirbimo įmonė įsikūrusi Grikpėdžių kaime. Dar viena nominacija, pavadinta „Už naujas idėjas versle“, įteikta Janinai ir Vytautui Janeliūnams, nes kaip ir minėjo V. Urmonas, reikia turėti daug drąsos, sunkiasvorių automobilių verslą pakeisti į pobūvių salės nuomą. Už verslo ir savivaldos bendrystę įvairiais klausimais, vieną nominaciją verslininkai skyrė ir Pakruojo rajono savivaldybei.

Išskirtinį vakarą ant simbolinės scenos pasirodė Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus pirmininko pavaduotojas Gedas Špakauskas, pabrėžęs, kad ūkininkai ir verslininkai – glaudžiai susiję kolegos, kartu susiduriantys su tais pačiais iššūkiais. Pakruojo verslo informacijos centro atstovė Vaida Šeižė taip pat pasveikino susirinkusius ir apdovanojimą „Už darnų šeimos verslą“ įteikė UAB „Linkuvos mėsa“ vadovui Jonui Kaupui, kurio kolektyve dirba ne vienas giminės narys. Pasidalinti profesinės dienos džiaugsmu atvyko ir kaimyninių rajonų – Joniškio ir Akmenės verslo asociacijų atstovai, susirinkusius sveikino ir vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė. Dar vieną padėką – už darbo vietų kūrimą, įteikė Užimtumo tarnybos Šiaulių apskrities Pakruojo skyriaus vedėja Saidana Areimienė. Nedarbo mažinimu, tarnybos sprendimu, labiausiai rūpinosi verslininkas Andrius Kvedaras.

Išsekus sveikinimams, verslo atstovai rado laiko pabendrauti vieni su kitais, atsipalaiduoti nuo darbų įtampos, pasisukti šokių aikštelėje, skambant grupės „Vairas“ dainoms.

Mero padėjėja Simona Lipskytė
Mantos Ražauskienės nuotraukos

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS