Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Europos kaimynų dienos proga skelbiame konkurso „KAIMYNŲ KAIMYNAS“ Pakruojo rajono nugalėtoją!Spausdinimo versija

Sveikiname visus konkurso dalyvius: pakruojiečius Adą Simelienę ir Virgį Venclovą, Vidmantą Voliką iš Linksmučių k., Pakruojo kaimo gyventojus - Remigijų Giedraitį ir Aušrą Dvelienę, Lygumų miestelio gyventojus - Vaidotą Misiūną, Juditą Paulauskienę, Vaidotą Vaičiulį ir Praną Mikšį, Zenoną Liučvaikį iš Balsių k., klovainietę Vida Grigaliūnienę ir Sigutėnų kaimo bendruomenę. Jūs visi esate laimėtojai, Jūs geriausi kaimynai savo bendruomenėse ir kaimynystėse. Juk ne veltui buvote pastebėti, įvertinti savo kaimynų, bendruomenės narių ir nominuoti šiam konkursui už demonstruojamą teigiamą pavyzdį kitiems, pareigingumą, bendruomeniškumą, pilietiškumą ir pagalbą. Visų dalyvių istorijos pateiktos feisbuko paskyroje Pakruojo Rajono Bendruomenės Pareigūnai.

Dėkojame ir visiems laiškų autoriams, kurie pasiryžo ir panoro Pakruojo rajono bendruomenei pristatyti, nominuoti savo turimus pavyzdingus kaimynus ir jų istorijas!!!

Komisijos sprendimu, iš 12 konkurso dalyvių, daugiausia balų surinko ir nugalėtoju tapo - VIDMANTAS VOLIKAS, kurį kartu su Pakruojo rajono policijos komisariato viršininku Mindaugu Beržanskiu aplankėme, pasveikinome ir apdovanojome!!!

Stanislova Paliulienė:
Mano kaimynas Vidmantas Volikas iš Pakruojo r., Linksmučių k. - labai geras, nuoširdus, paslaugus žmogus, mylimas ir gerbiamas kaimynas, kuriam rūpi aplinkinių, kitų bendruomenės narių gerovė, saugumas, kuris visada pasirengęs geranoriškai padėti, kai reikia pagalbos (ar tai sode, pavyzdžiui, „nugenint obelis“, ar tiesiog išklausantis ir duodantis tinkamą patarimą, ar tiesiog pavežantis automobiliu iki reikiamos vietos); Vidmantas - miškininkas, gamtos mylėtojas, gražios ir švarios aplinkos puoselėtojas, didžiulis jo indėlis į Linksmučių k. Skalyno maudymosi vietos sutvarkymą ir šalia esančių vandens telkinių pakrančių švarinimą, gražinimą; jis nuolatos besišypsantis, pareigingas, pavyzdingas kaimynas. Tiesiog kaimynų kaimynas, kurį galima „dėti prie žaizdos“!!!
#kaimynukaimynas

Būkime pareigingi ir atsakingi, neabejingi bei solidarūs vieni kitų atžvilgiu!

Sveikiname Europos kaimynų dienos proga!

Jurgita Bialaglovė
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Pakruojo rajono policijos komisariato
Veiklos skyriaus tyrėja (bendruomenės pareigūnė)

Facebook
Atgal