Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
„Saulutei“ – programos „Darni mokykla“ Žaliasis sertifikatasSpausdinimo versija

    Nuo 2017 metų „Saulutės“ darželis, drauge su beveik 70-čia kitų Lietuvos mokslo įstaigų, dalyvauja Lietuvos vaikų ir jaunimo centro bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotoje, Aplinkos ministerijos palaikomoje programoje „Darni mokykla“. Ši programa Švedijos apdovanojimuose „Swedish Business Awards“ yra pripažinta geriausia metų socialinės atsakomybės iniciatyva, o aukščiausią apdovanojimą nominacijoje „Corporate social responsibility initiative of the year“ programos atstovams yra teikusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Švedijos karalius Karlas Gustavas XVI.  
Pernai įvertinti Žaliojo kilimo apdovanojimuose, šįmet vėl galim didžiuotis gavę Žaliąjį sertifikatą, kuris rodo, kad savo idėjas sėkmingai gebam pritaikyti propaguodami sveikos mitybos, atsakingo vartojimo bei resursų taupymo, fizinio aktyvumo ir „žaliojo“ transporto, aplinkosaugos ir kitus tausojimo įpročius. Labai tuo džiaugiamės!
    Visus šiuos metus „Saulutės“ pedagogai dalyvavo ir šalutiniame „Darnios mokyklos“ projekte „Išmok jaustis gerai“. Šio projekto tikslas – suteikti specifinių žinių apie pedagogų sveikatą, būdus ir metodus ja rūpintis bei padėti įstaigoms susikurti palankią atmosferą, ugdyti jų sveikos gyvensenos įgūdžius. Buvo organizuojamos teorinės ir praktinės veiklos apie stresą, fizinę ir emocinę savijautą ir jų sąveikas, tarpasmeninius santykius, kolegialumą ir tarpusavio socialinę-emocinę paramą. Pedagogai vyko į mokymus Birštone, Panevėžyje, Radviliškyje – už šią suteiktą galimybę dėkojame darželio bendruomenei!
     Birželio 28 dieną Neries regioniniame parke vyko apibendrinamasis programos „Darni mokykla“ bei projekto „Išmok jaustis gerai“ renginys. Pasirinktame 8 km žygyje „Saulutės“ pedagogų komanda (nuotraukoje) išbandė aktyvias veiklas „Žaidimų lauke“, „Veiklų giraitėje“, jutiminiame take, šiaurietiškų lazdų ėjimo rungtyje, pasidalino veiklų idėjomis su kitomis Lietuvos švietimo įstaigomis (iš viso 40 įstaigų) ir darželiui parvežė jau minėtąjį Žaliąjį „Darnios mokyklos“ sertifikatą. Tai didelė paskata drauge su visa bendruomene ir toliau žengti atsakingo vartojimo bei darnios visuomenės ugdymo keliu.

Pakruojo vaikų lopšelio-darželio „Saulutė"
direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
atliekanti direktoriaus funkcijas, Alina Palionienė
Nuotrauka autorės

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS