Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Apdovanoti 2016 metų geriausi Pakruojo rajono sportininkai ir treneriaiSpausdinimo versija

Vasario 16-ąją šventinio renginio metu pagerbti geriausi 2016 metų rajono sportininkai, kuriems už pasiekimus ir rajono garsinimą dėkojo meras Saulius Gegieckas ir administracijos direktorė Erika Kižienė bei Sporto centro direktorius Rimantas Čeponis su pavaduotoja Birute Kazlauskiene.
     
Dėl įtemptos sportininkų darbotvarkės ne visi geriausieji galėjo dalyvauti ceremonijoje, todėl atsiimti sunkiu ir atkakliu kasdieniu darbu iškovoto apdovanojimo buvo pakviesti šeimos nariai. Dalyvavusiems šventiniame renginyje gėlių ir gražių žodžių negailėjo artimieji, kolegos, gerbėjai.

GERIAUSI 2016 M. SPORTININKAI:

  • Viktorija Šumskytė, dviračių sportas.
  • Aivaras Bagočius, futbolas.

LAUREATAI

  • Lukas Kutavičius,  grappling imtynės;
  • Audrius Narušaitis, jėgos trikovė;
  • Dolora Ramanauskaitė, jėgos trikovė;
  • Arūnė Savičiūtė, dviračių sportas;
  • Kristina Kazlauskaitė, dviračių sportas;
  • Oresta Vaičekauskaitė, svarsčių kilnojimas;
  • Gabrielė Magelinskaitė, lengvoji atletika;
  • Vilma Marcinkevičiūtė, lengvoji atletika;
  • Nerijus Keleras, krepšinis;
  • Ramunė Klybaitė, lengvoji atletika.

TRENERIAI
2016 metų Pakruojo rajono geriausių sportininkų konkurso sportininkų treneriai:

  • Aidas Dambrauskas (futbolas);
  • Vilius Lopeta (dviračių sportas);
  • Artūras Macevičius (lengvoji atletika);
  • Modestas Ušinskas (grappling imtynės);
  • Žanas Amosovas (jėgos trikovė);
  • Aurimas Andrušaitis (krepšinis);
  • Valdas Vaičekauskas (svarsčių kilnojimas).

VETERANAI

  • Aividas Balčiūnas, lengvoji atletika;
  • Kęstutis Abromaitis, lengvoji atletika;
  • Ramunė Pociuvienė, lengvoji atletika;
  • Modestas Beinoravičius, jėgos trikovė;
  • Artūras Stankevičius, krepšinis, tinklinis.

PASKATINAMIEJI PRIZAI

  • Nojus Juozaitis (futbolas);
  • Gabija Rimkutė (BMX dviračiai);
  • Aurimas Kairys (BMX dviračiai);
  • Nedas Dailidzionokas (karatė);
  • Titas Stankūnas (karatė);
  • Edgaras Čeilitka (brazilų džiudžitsu/ grappling imtynės);
  • Viktorija Grušaitė (lengvoji atletika);
  • Kristupas Morkūnas (krepšinis);
  • Jonas Sakalauskas (lengvoji atletika);
  • Agnė Milaknytė (krepšinis).

Informaciją apie sportininkų pasiekimus rasite čia.

Parengta pagal Sporto centro informaciją

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019