Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Apdovanoti geriausi 2019 metų Pakruojo rajono sportininkai ir treneriaiSpausdinimo versija

Vasario 16 d. Pakruojo kultūros centre įvyko jau tradiciniais tapę sportininkų apdovanojimai, kurių metu apdovanojami geriausi 2019 metų Pakruojo rajono sportininkai, savo pasiekimais garsinantys Pakruojo rajoną. Apdovanojimus sportininkams padėjo įteikti Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis ir mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius.


Geriausios 2019 metų rajono sportininkės titulą pelnė Gabrielė Čeponytė
(dviračių sportas, treneris V. Lopeta), o geriausio 2019 metų rajono sportininko – Aras Dūdėnas (boksas, treneris G. Dūdėnas).

Geriausių 2019 metų sportininkų konkurso laureatai:

  • Justas Simanavičius (krepšinis, treneris A. Andrušaitis).
  • Arminas Rocius (futbolas, treneris A. Dambrauskas).
  • Šarūnas Štopinis (krepšinis, treneris S. Ragaišis).
  • Grantas Rusakevičius (karatė, treneris V. Kozlovas).
  • Titas Girdvilis (dviračių sportas, treneris V. Lopeta).
  • Saulius Skikas (svarsčių kilnojimas).
  • Faustas Marcinkevičius (lengvoji atletika, treneris A. Macevičius).
  • Evelina Malinauskaitė (svarsčių kilnojimas).

Įteikti prizai nominacijų laimėtojams:

  • Viktorija Šumskytė (už aukštus sportinius rezultatus ir Pakruojo vardo garsinimą 2019 metais, dviračių trekas).
  • Paulius Šniukas (už sportinius pasiekimus autokroso sporte 2019 metais).
  • Milvydas Malinauskas (už sportinį pasiekimą automobilių slalomo čempionate 2019 metais).
  • Virginijus Padgurskis (už sportinius pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose).
  • Rimvydas Rimkus (už sportinius pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose).
  • Egidijus Gabriūnas (už sportinius pasiekimus neįgaliųjų sporte 2019 metais).

Apdovanojimas įteiktas ir geriausiai sporto centro moksleivių komandai (gimę 2001 m. ir jaunesni): Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U16 sportininkų komandai (treneris S. Ragaišis).

Už aukštu pasiekimus veteranų sporte 2019 metais apdovanoti:

  • Bronius Stankevičius (svarsčių kilnojimas).
  • Aividas Balčiūnas (lengvoji atletika).
  • Diana Kozlovienė (karatė).
  • Kęstutis Abromaitis (lengvoji atletika).
  • Valdas Jankauskis (svarsčių kilnojimas).
  • Ramunė Pociuvienė (lengvoji atletika).

Geriausiais 2019 metų Pakruojo rajono sportininkų treneriais pripažinti:

  • Gintas Dūdėnas (boksas).
  • Aidas Dambrauskas (futbolas).
  • Vilius Lopeta (dviračių sportas).
  • Artūras Macevičius (lengvoji atletika).
  • Aurimas Andrušaitis (krepšinis).
  • Valdemaras Kozlovas (karatė).
  • Svajūnas Ragaišis (krepšinis).

Įteikti paskatinamieji prizai jauniesiems sportininkams:

  • Rokas Morkūnas (BMX dviračiai, treneris V. Lopeta).
  • Eividas Bula (futbolas, treneris A. Dambrauskas).
  • Meda Plačakytė (krepšinis, trenerė S. Milaknienė).
  • Nedas Dailidzionokas (karatė).
  • Rusnė Šešplaukytė (futbolas treneris K. Bajorūnas).
  • Saidas Michailovskij (braziliškojo Ju-Jitsu imtynės, treneris M. Ušinskas).
  • Lukas Diliūnas (lengvoji atletika, treneris M. Diliūnas).
  • Rytis Danilevičius (krepšinis, treneris A. Andrušaitis).

Daugiau nuotraukų https://www.facebook.com/pakruojorajonosavivaldybe/

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos M. Ilgavičiūtės

Facebook
Atgal