Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Apdovanoti geriausi rajono sportininkai ir treneriaiSpausdinimo versija

  Vasario 16-ąją tradiciškai apdovanojami geriausi praėjusiųjų metų sportininkai ir treneriai. Iš šiais metais Sporto centro direktorius Rimantas Čeponis pakvietė Pakruojo rajono savivaldybės merą Saulių Gegiecką ir administracijos direktorę Eriką Kižienę įteikti apdovanojimus tiems, kurie sporto pasiekimais mūsų  krašto vardą garsino 2018 metais.

 

Geriausios 2018 metų rajono sportininkės titulą pelnė Ramunė Klybaitė (treneris Artūras Macevičius, lengvoji atletika), o geriausio 2018 metų rajono sportininko – Deividas Šešplaukis (treneris Aidas Dambrauskas, futbolas).

 

Geriausių 2018 metų sportininkų konkurso laureatai:

Gustė Draugelytė  (dviračių sportas, treneris V. Lopeta)

Faustas Marcinkevičius (lengvoji atletika, treneris A. Macevičius)

Arminas Rocius (futbolas,  treneris A. Dambrauskas)

Tomas Stravinskas (brazilų džiudžitsų imtynės, treneris M. Ušinskas)

Aurimas Kairys (dviračių sportas, treneris V. Lopeta).

Dainora Kazokaitytė (krepšinis, trenerė S. Milaknienė)

Nerijus Keleras (krepšinis, treneris A. Andrušaitis)

Ieva Kozlovaitė (karatė, treneris V. Kozlovas)

      

Geriausiais 2018 metų Pakruojo rajono sportininkų treneriais pripažinti:

Aidas Dambrauskas (futbolas)

Vilius Lopeta (dviračių sportas)

Artūras Macevičius (lengvoji atletika)

Modestas Ušinskas (brazilų džiudžitsu imtynės)

Aurimas Andrušaitis (krepšinis)

Valdemaras Kozlovas (karatė)

Svetlana Milaknienė (krepšinis)

 

Už aukštus sportinius rezultatus ir Pakruojo vardo garsinimą apdovanoti:

Viktorija Šumskytė (dviračių sportas)

Arūnė Savičiūtė (dviračių sportas)

Dominykas Smetonis (lengvoji atletika)

 

Įteikti paskatinamieji prizai jauniesiems sportininkams:

Kajui Teodorui Kontrimui  (g. 2009 m., futbolas, treneris A. Dambrauskas)

Ąžuolui Adomaičiui  (g. 2004 m., BMX dviračių sportas, treneris V. Lopeta)

Eivydui Bulai (g. 2010 m., futbolas, treneris A. Dambrauskas)

Nedui Dailidzionokui  (g. 2005 m., karatė, treneris V. Kozlovas)

Godai Gendvilaitei  (g. 2007 m., lengvoji atletika, treneris M. Diliūnas)

Aisčiui Šimoliūnui (g. 2005 m., krepšinis, treneris A. Andrušaitis)

Skalvei Juknaitei (g. 2005 m., krepšinis, trenerė S. Milaknienė)

Gustrei Jokubauskaitei (g. 2011 m., brazilų džiudžitsu imtynės, treneris M. Ušinskas)

Urtei Sirusaitei  (g. 2007 m., krepšinis, trenerė S. Milaknienė)

 

Už visuomeninę veiklą ir entuziazmą apdovanoti:

Vladimiras Averjanovas (šachmatų sportas)

Jonas Juozaitis (šaškių sportas)

Saulius Zimba (veteranų futbolas)

 

Už pasiekimus veteranų sporte prizai įteikti:

Aividui Balčiūnui (lengvoji atletika)

Kęstučiui Abromaičiui (lengvoji atletika)

Ramunei Pociuvienei (lengvoji atletika)

Jonui Narkevičiui (svarsčių kilnojimas)

Algirdui Navickui (svarsčių kilnojimas)

Broniui Stankevičiui (svarsčių kilnojimas)

 

 

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

Nuotraukos R. Nikalajevienės

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020