29303101020304
Liepa
    2019
Iš neįgaliųjų varžybų - su medaliaisSpausdinimo versija

Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai birželio mėn. dalyvavo Radviliškio tradicinėje neįgaliųjų ir Šiaulių miesto žmonių su negalia sporto  šventėse. Jie ne tik sportavo, bet ir džiaugėsi buvimu kartu, kovojo dėl prizinių vietų. Radviliškio sporto arenoje dalyvavo 13 komandų iš septynių šalies rajonų bei Bauskės miesto. Neįgalieji žaidė šachmatais, šaškėmis, išbandė rankų stiprumą rankų lenkimo rungtyje, metė baudas, kimštinį kamuolį, žaidė smiginį, varžėsi ,,kopėčių’’ ir bočios rungtyse. Šaškių rungtyje nugalėjo Eugenija Dačiolienė, Jonas Juozaitis užėmė 3-ą vietą. Baudas geriausiai metė Ričardas Vladička, gerai pasirodė ir Juozas Urbonavičius. Kimštinio kamuolio metimo rungtyje prizines vietas iškovojo Jūras Grigaliūnas ir Ričardas Vladička. Smiginio rungtyje taiklumu pasižymėjo Ramūnas Gudonis, o Nerijui Alberkiui neblogai sekėsi žaidžiant šachmatais. Susumavus visus rezultatus išaiškėjo, kad Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai užėmė 3-ą vietą.

Šiaulių miesto žmonių su negalia sporto šventėje pakruojiškiai iškovojo 11 medalių. Smiginio rungtyje – Jūras Grigaliūnas – 1 vieta, gerai surungtyniavo ir Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė – Lolita Narkevičiūtė. Smiginio vežimėliuose – Egidijus Gabriūnas – 1 vieta, Irmantas Kriuklys – 3 vieta. Baudų metime  Aleksandras Bajelis – 1 vieta, Arūnas Trumpis – 2 vieta, Indrė Karinauskaitė – 3 vieta. Baudų metimo vežimėliuose  rungtyje Egidijus Gabriūnas užėmė 1 vietą. 400 m važiavime vežimėliuose Ramūnas Gudonis – 1 vieta, Egidijus Gabriūnas - 3 vieta. Šaudyme iš   pneumatinio pistoleto gerai pasirodė Lijana Staniulienė.  Kiekvienas nugalėtojas be medalių į namus parsivežė ir asmeninių prizų.

Nuotraukos 2019-06-29 Šiauliai. neįgaliųjų sporto šventė                                                                                    Genovaitė Guldikauskienė