Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Informacija apie KORONAVIRUSĄ
Eismo schema Šv. Velykų savaitgalį
Artėjantį Velykų savaitgalį šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai. Kad švenčių metu būtų kuo mažiau judėjimo ir išvengta susibūrimų, nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. bus ribojamas žmonių keliavimas.
Plačiau
Karantinas pratęstas dar dviem savaitėms, Velykų savaitgalį – griežtesni apribojimai
Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymu, Vyriausybė pratęsė karantiną dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24:00 val. Artėjantį Velykų savaitgalį šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai. (papildyta 04-09)
Plačiau
Rekomendacijos daugiabučių namų laiptinių valymui ir dezinfekcijai
Siekiant išvengti koronaviruso plitimo Sveikatos apsaugos ministerija parengė rekomendacijas daugiabučių namų laiptinių valymui ir dezinfekcijai, skirtas daugiabučių namų bendrijoms, patalpų savininkų... (papildyta 04.09)
Plačiau
Karščiavimo klinika priims mūsų rajono gyventojus
Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje įstaigoje Šiaulių centro poliklinikoje pradėjo veikti Karščiavimo klinika. Klinika dirbs atsižvelgiant į pacientų srautą ir priims Pakruojo rajono savivaldybės gyventojus.
Plačiau
Svarbi informacija gyventojams
Lietuvos Respublikoje tęsiasi karantinas, todėl prašome gyventojų atsakingai įvertinti esamą situaciją, laikytis atsargumo priemonių, būti sąmoningiems ir Šv. Velykas praleisti namuose, vengti artimųjų ir giminių lankymo.
Plačiau
Rekomendacijos tolimųjų reisų vairuotojams
Sugriežtinus karantino sąlygas Lietuvos Respublikoje į Lietuvą iš užsienio grįžtantiems tolimųjų reisų vairuotojams privaloma 14 dienų izoliacija nuo atvykimo į šalį dienos.
Plačiau
Savanoriai pasirengę padėti gyventojams
Pakruojo rajone suburta savanorių komanda, kuri pasiruošusi pagelbėti senyvo amžiaus, skurstantiems, vienišiems žmonėms ar daugiavaikėms šeimoms šiuo sunkiu, atsakingu ir ekstremaliu karantino laikotarpiu.
Plačiau
Pakruojo rajono savivaldybės informacija
Pakruojo rajono savivaldybėje gyvenantys asmenys, dėl izoliacijos (saviizoliacijos) patalpų, transportavimo į saviizoliacijos patalpas, dėl maisto ir kitų būtinųjų priemonių pristatymo organizavimo kitų aktualių klausimų gali kreiptis...
Plačiau
Pradeda veikti karščiavimo klinika
Nuo balandžio 6 d. Šiauliuose pradeda veikti karščiavimo klinika, priimsianti ir mūsų rajono gyventojus, turinčius viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų. SVARBU. Paslaugos bus teikiamos pacientams, turintiems elektroninį šeimos...
Plačiau
Pakartotiniai tyrimai dėl koronaviruso atliekami mobiliuose punktuose
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad sveikstantieji po koronaviruso infekcijos (COVID-19) namuose, kitoje gyvenamojoje vietoje ar sanatorijoje, gavę šeimos gydytojo siuntimą...
Plačiau
Primename apie sugriežtintas karantino sąlygas
Siekiant stabdyti koronaviruso (COVID-19) infekcijos plitimą ir apsaugoti šalies gyventojų sveikatą, Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymu Lietuvoje griežtinamos visuotinio karantino sąlygos.
Plačiau
Savanorių komanda jau pradėjo teikti pagalbą rajono gyventojams
Jau beveik visą karantino savaitę rajono gyventojai — senyvo amžiaus žmonės, vaikai, besirūpinantys savo garbingo amžiaus tėvais ir šiuo metu negalintys jiems padėti, kreipėsi pagalbos į savanorius.
Plačiau
Parengtas koronaviruso pandemijai skirtas interaktyvus žemėlapių rinkinys
VĮ Registrų centrui parengus realiu laiku atsinaujinantį koronaviruso (COVID-19) žemėlapį, Lietuvos statistikos departamentas atnaujino ir papildė koronaviruso (COVID-19) pandemijai skirtą interaktyvių žemėlapių rinkinį.
Plačiau
Atsipalaiduoti neverta
SVARBU! Karantinas pratęstas iki balandžio 13 d. Neatsipalaiduokime. Ir toliau privalome vykdyti visus nurodymus ir rekomendacijas, sukurtas mūsų sveikatos ir gyvybių gelbėjimui!!! Likite namuose...
Plačiau
Rekomendacijos dėl asmeninių apsaugos priemonių naudojimo
Rekomendacijos dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo apsisaugant nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ne sveikatos sektoriaus institucijose.
Plačiau
Rekomendacijos dėl dezinfekcinio skysčio ir asmens apsaugos priemonių pardavimo (papildyta)
Kad naudojamų medicininių kaukių bei dezinfekcinio skysčio pakaktų kuo daugiau gyventojų, parengtos rekomendacijos dėl asmens apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimo karantino laikotarpiu.
Plačiau
Tikslinamas koronaviruso apibrėžimas (atnaujinta)
Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu tikslinamas koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejo apibrėžimas (informacija atnaujinta 2020-03-30)
Plačiau
Lietuvos Respublikoje pratęstas karantinas
Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją pratęsė karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Gyventojams viešose vietose rekomenduojama būti su apsauginėmis veido kaukėmis...
Plačiau
Saviizoliacijos atmintinė gyventojams
Nuo kovo 16 d. rizikingomis šalimis laikomos visos šalys. Tai reiškia, kad žmonės, kurie neseniai grįžo iš bet kurios užsienio valstybės, 14 dienų privalo izoliuotis ir stebėti savo sveikatą.
Plačiau
Šiauliuose pradėjo veikti mobilusis koronaviruso tyrimų punktas
Nuo kovo 24 d. 12 val. Šiauliuose pradėjo veikti mobilusis koronaviruso tyrimų punktas (toliau – mobilus punktas), kuriame pacientams imami ėminiai tyrimams dėl naujojo koronaviruso (COVID-19).
Plačiau
Rekomendacijos buitinių atliekų, surinktų iš izoliuotų asmenų, tvarkymui
Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama ribotiCOVID-19 ligos (koronaviruso ligos) plitimą, teikia rekomendacijas namuose izoliuotų asmenų, kuriems izoliavimas yra privalomas, buitinių atliekų tvarkymui...
Plačiau
Rekomendacijos dėl lankymosi prekybos centruose
Dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo viešose vietose ir sprendimą dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių prekybos vietoms gyventojams rekomenduojama...
Plačiau
Rekomendacijos keleiviams važiuojant autobusais
Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos sprendimą dėl karantino rėžimo priemonių nustatymo organizuojant ir vykdant keleivių vežimą, keičiasi keleivių vežimo tvarka...
Plačiau
Viešose vietose rekomenduojama naudoti asmens apsaugos priemones
LR sveikatos apsaugos ministras–Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas pasirašė sprendimą dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo viešose vietose.
Plačiau
Rekomendacijos namuose izoliuoto asmens šeimos nariams
Sveikatos apsaugos ministerija teikia rekomendacijas namuose izoliuotų asmenų kartu gyvenantiems šeimos nariams, kuriems izoliavimas namuose nėra privalomas...
Plačiau
Policija ragina gyventojus būti supratingus, atsakingus ir pilietiškus!
Nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantiną Lietuvos Respublikos teritorijoje, buvo nustatyti tam tikri ribojimai fiziniams ir juridiniams asmenis.
Plačiau
Būtina profilaktiškai valyti laiptines!
Siekdami išvengti koronaviruso plitimo, rekomenduojame daugiabučių namų bendrijų pirmininkams, jungtinės veiklos sutartimi įgaliotiems asmenims bei daugiabučių administratoriams pasirūpinti papildomu laiptinių dezinfekavimu.
Plačiau
Už karantino ir saviizoliacijos režimo nesilaikymą gresia teisinė atsakomybė
Pakruojo rajono savivaldybės vadovai, Pakruojo rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Beržanskis ir specialistai aptarė visoje šalyje įsigaliojusio karantino ir saviizoliacijos sąlygas.
Plačiau
Teikiamos rekomendacijos dėl pasivaikščiojimų ir žaidimų lauke
Lietuvoje paskelbus karantiną ir taikant itin griežtas priemones grįžusiems iš užsienio šalių – 14 dienų nuo paskutinės buvimo užsienio valstybėje dienos privaloma likti namuose.
Plačiau
Saviizoliacijos atmintinė gyventojams
Nuo kovo 16 d. rizikingomis šalimis laikomos visos šalys. Tai reiškia, kad žmonės, kurie neseniai grįžo iš bet kurios užsienio valstybės, 14 dienų privalo izoliuotis ir stebėti savo sveikatą.
Plačiau
Informacija neturintiems galimybės izoliuotis
Izoliacija – viena efektyviausių priemonių, stabdanti viruso galimybę plisti. Iš bet kokios užsienio šalies grįžusiems asmenims saviizoliacijai, jei nėra galimybės to padaryti, Pakruojo rajone yra numatytos kelios vietos.
Plačiau
Patariama, kaip organizuoti laidotuves karantino metu
Šalyje paskelbus karantiną, laidojimo apeigose rekomenduojama dalyvauti tik patiems artimiausiems žmonėms, o laidotuvių metu laikytis būtinų prevencinių priemonių.
Plačiau
Atmintinė gyventojams karantino metu
KARANTINAS – specialus užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės priemonių taikymo režimas. COVID-19 pandemijos metu, karantino režimo trukmė, visoje Lietuvos teritorijoje - nuo š. m. kovo 16 d. 00 val. iki 30 d. 24 val.
Plačiau
Informacija dėl ribojimų karantino metu
Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val.
Plačiau
Patariama, kaip švęsti asmenines šventes karantino metu
Šalyje paskelbus karantiną, rekomenduojama esant galimybei visas asmenines šventes (krikštynas, vestuves, jubiliejus ir pan.) nukelti, o jeigu tai nepavyksta – atsakingai laikytis rekomendacijų.
Plačiau
PAKRUOJO RAJONO SAVIVALDYBĖJE VEIKIA KARŠTOJI LINIJA
Gyventojai dėl paskelbtos ekstremaliosios situacijos ir klausimų, susijusių su koronaviruso valdymu, gali konsultuotis telefonu su Pakruojo rajono savivaldybės administracijos specialistėmis Daiva Rociene...
Plačiau
PAKRUOJO RAJONO SAVIVALDYBĖS INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) VALDYMO PRIEMONIŲ
2020 m. kovo 12 d. LR sveikatos apsaugos ministras-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas priėmė sprendimus dėl koronaviruso valdymo priemonių.
Plačiau
Sveikatos apsaugos ministerijos informacija apie dezinfekcinį skystį
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) direktoriaus įsakymu keturiolikai Lietuvos įmonių suteiktas leidimas tiekti rinkai ir valstybei rankų dezinfekantus. Tad jau netrukus įstaigas ir visus žmones pasieks skystis rankoms dezinfekuoti.
Plačiau
Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino rekomendacijas
Ir informaciją apie pavojingas zonas ir kad nebebus sveikiems grįžusiems, esantiems saviizoliacijoje išduodamas nedarbingumas.
Plačiau
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020