Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Aktyviam poilsiui: netrukus prasidės „Atžalyno“ gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimasSpausdinimo versija

Dar iki šių metų pabaigos moksleivių, o ir aktyvaus poilsio mėgėjų poreikiams bus pritaikytas, ir visiškai atnaujintas Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos sporto aikštynas. „Karantinas smarkiai apribojo gyvenimą, tačiau darbai vyksta, o šiuo metu ypač reikia įvertinti investicijų, kurias pavyks įsisavinti, svarbą. Jau esame gavę ir visuomenei pateikę projektinį aikštyno pasiūlymą, netrukus stadione turėtume išvysti ir darbus atliekančią techniką“,- pasakoja meras Saulius Margis.

Sporto aikštynas bus atnaujinamas savivaldybei gavus finansavimą iš Švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimo programos. Bendra projekto vertė - 290 tūkst. eurų, 58 tūkst. iš jų – savivaldybės lėšos, o likusi suma bus finansuojama iš valstybės biudžeto.

Iki šių metų pabaigos žolę, saugumo standartų neatitinkančią įrangą ir pasenusius suolelius turėtų pakeisti kokybiška danga ir naujausias sporto inventorius. Pirmiausia bus pasirūpinta drenažo bei paviršinių lietaus nuotekų sistemomis, tinkamu apšvietimu, sutvarkomos visos prieigos prie aikštyno.

Sportuojantys turėtų įvertinti bėgimo takus (330 m), dirbtinės dangos futbolo aikštę, liejamos gumos granulių dangos daugiafunkcinę aikštelę, skirtą krepšiniui, tinkliniui ir tenisui žaisti. Vietą naujame aikštyne ras ir šuolių į tolį, rutulio stūmimo, lengvosios atletikos zonos, paplūdimio tinklinio aikštelė.

Net kelis dešimtmečius neturėjome galimybių ir lėšų atnaujinti šį svarbų objektą. Aikštynų atnaujinimo programa ir gautas finansavimas pagaliau leis, pirmiausia, moksleiviams rengti kokybiškas pamokas, dalyvauti užklasinėje veikloje. Atlikus darbus tikimės pritraukti daugiau rajoninių moksleivių sporto renginių“,- pasakoja projekto eiga besirūpinantis savivaldybės strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjas Gintaras Makauskas.

Projekto lėšomis planuojama atnaujinti ne tik sporto zoną, bet ir užtikrinti saugumą – įrengti vaizdo stebėjimo kameras, o reprezentatyvų vaizdą užtikrins vėliavos, mažosios architektūros elementai.

Pakruojiečiai ir kiti rajono gyventojai yra kviečiami prisidėti prie projekto svarstymo, siūlant savo patobulinimus. „Kviečiu gyventojus susipažinti su projektu, atkreipti dėmesį į naujas zonas, planavimą. Laukiame ir pasiūlymų, ir pastabų, ypač vertingi sportininkų pastebėjimai. Norime, kad šis projektas būtų atliktas tikrai kokybiškai ir pilnai išpildytų gyventojų lūkesčius“,- sako meras S. Margis.

Su projektu susipažinti galite Pakruojo rajono savivaldybės internetiniame puslapyje www.pakruojis.lt (projekto nuoroda čia), o projekto pristatymas visuomenei dėl COVID-19 grėsmių vyks tiesioginės transliacijos būdu internete.
Gegužės 13-ąją, 17 val.
pristatymas bus pasiekiamas spaudžiant nuorodą https://www.twitch.tv/archimedija/.

Viršelio nuotraukoje - Netrukus sporto aikštyne prasidės atnaujinimo darbai

Mero padėjėja Simona Lipskytė
Autorės nuotrauka

Facebook
Atgal