Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Šventiniame koncerte Daukanto aikštėje pasirodė „Atžalyno“ gimnazijos vaikinų ansamblisSpausdinimo versija

  Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, rugsėjo 2-ąją vyko šventinis koncertas „Beauštanti aušrelė“, skirtas mokslo metų pradžiai ir Laisvės dienai. Lietuvos muzikų rėmimo fondo ir jo direktorės, mūsų rajono Garbės pilietės Liucijos Stulgienės kasmet inicijuojamą ir globojamą renginį stebėjo prezidentas Gitanas Nausėda, pirmoji ponia Diana Nausėdienė, prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma, premjeras Saulius Skvernelis su šeima, Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Seimo nariai. Nuo scenos kūrinius dovanojo žymūs pasaulinio lygio muzikai, operos solistai, kiti atlikėjai. Iškilmingoje šventinėje programoje pasirodė ir mūsų rajono jaunimas – Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos vaikinų ansamblis (vadovė mokytoja Ingrida Tuomienė, koncertmeisterė mokytoja Rūta Venslovienė). Į Vilnių pamatyti debiuto ir pasveikinti dainininkų ir jų mokytojų iš Pakruojo atvyko meras Saulius Margis, vicemeras Virginijus Kacilevičius, mero padėjėja Simona Lipskytė, Švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė, Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro direktorė Rima Juozapavičienė, buvęs „Atžalyno“ gimnazijos direktorius Kęstutis Razumas, kiti pakruojiečiai. S. Margis šiltai padėkojo L. Stulgienei už nuolatinę paramą, išskirtinių galimybių suteikimą rajono muzikaliam ir talentingam jaunimui.

  Ant didžiosios scenos pasirodė Lietuvos kariuomenės orkestras (vadovas kapelmeisteris majoras Egidijus Ališauskas), berniukų ir jaunuolių chorai: choras „Ąžuoliukas“ (meno vadovas Vytautas Miškinis), choras „Dagilėlis“ (meno vadovas Remigijus Adomaitis), solistai: Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas), Jovita Vaškevičiūte-Vaska (mecosopranas), Vaidas Vyšniauskas / Kristian Benedikt (tenoras), Eugenijus Chrebtovas (baritonas), Aistė Bružaitė (kanklės), Egidijus Ališauskas (birbynė), Tadas Motiečius (akordeonas), Petras Vyšniauskas (saksofonas), Akvilė Ališauskaitė (dainininkė), taip pat Lindyhop.lt šokėjų trupė.

  Sveikinimo žodžius šventės dalyviams, visai Lietuvos švietimo bendruomenei, jaunimui išsakė šio renginio globėjas prezidentas G. Nausėda. Jis linkėjo neprarasti įgimto žinių troškimo ir branginti kiekvieną galimybę mokytis ir išmokti. Šventinių žodžių taip pat negailėjo Švietimo, mokslo ir sporto ministras A. Monkevičius, Vilniaus meras R. Šimašius.

  Po koncerto įvyko priėmimas Prezidento rūmų vidiniame kieme, į kurį buvo pakviesti koncerto dalyviai. Priėmime dalyvavęs meras S. Margis perdavė prezidentui G. Nausėdai simbolinę dovaną iš Pakruojo, pakvietė abu su žmona Diana apsilankyti mūsų rajone. Prezidentas pasidžiaugė jaunaisiais talentais, patikino, kad ras galimybę atvažiuoti į mūsų kraštą.

Tiesiogiai koncertą transliavo LRT televizija. Vaizdo įrašą rasite čia - https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000077814/sventinis-koncertas-mokslo-metu-pradziai-ir-laisves-dienai-dainuojame-tevynei-ir-laisvei?fbclid=IwAR1Ybs_rxVdmJ5ABl1ZD-G88m1nXo1czasi7-jX8bsdyV-KYocgras7ZktM

Mero padėjėja Simona Lipskytė

Autorės ir R. Dačkaus nuotraukos

Facebook
Atgal