Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Jaunimo reikalų taryba
Spausdinti puslapio vidurį

Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba

     2019 m. gegužės 30 d. Pakruojo rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-146 „Dėl Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudarymo“ sudaryta Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba iš 8 narių. Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė — Pakruojo rajono jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ atstovė, Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivė Ema Juodinytė. Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotojas — Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus kultūros paveldo vyriausiasis specialistas Mindaugas Veliulis.
    Pakruojo rajono savivaldybės tarybos tikslai — nagrinėti su jaunimo politika savivaldybėje susijusius klausimus; teikti savivaldybės institucijoms ir įstaigoms pasiūlymus dėl jaunimo politikos, jos įgyvendinimo ir su tuo susijusių teisės aktų projektų; stiprinti savivaldybės institucijų, įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų bendradarbiavimą.

Veikla:

 • 2019 m. birželio 25 d. (antradienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (toliau – SJRT) posėdis, kuriame išrinktas SJRT pirmininkas ir pirmininko pavaduotojas, patvirtintas SJRT darbo reglamentas. Posėdyje aptartas Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos 2019 m. veiklos planas, susipažinta su Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos pasiūlymais Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų veiklai, pristatyti duomenys apie jaunimą ir artėjantys jaunimo renginiai.
  Protokolas.
  Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos darbo reglamentas.
 • 2019 m. kovo 8 d. (penktadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame aptarti Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo organizacijų finansavimo 2019 m. konkurso (toliau – Konkurso) nuostatai, patvirtintos Konkurso būdu finansuotinos veiklos (iniciatyvų, naudingų Pakruojo rajono savivaldybės bendruomenei, įgyvendinimas; veiklų, skatinančių jaunimo užimtumą, verslumą, karjeros planavimą bei profesinį orientavimą, įgyvendinimas; veiklų, skatinančių jaunimo įsitraukimą į visuomeninę veiklą, aktyvumą ir pilietiškumą, įgyvendinimas; jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų informavimas, konsultavimas, jų veiklos kokybės gerinimas, narių, darbuotojų, dirbančių su jaunimu, stiprinimas mokymais; jaunimo savanoriškos veiklos skatinimas vietos lygmeniu; sveikatai palankių mitybos įpročių formavimas ir stiprinimas, fizinio aktyvumo bei psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencinės veiklos skatinimas; socialinę atskirtį patiriančių, mažiau galimybių turinčių jaunų žmonių socialinė įtrauktis; jaunimo lyderių ugdymas ir jaunimo lyderystės įgūdžių stiprinimas; bendradarbiavimo su Pakruojo rajono savivaldybės institucijomis bei įstaigomis, rajono jaunimo organizacijomis ir kitais aktyviais regioninės politikos veikėjais (vietos bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, privataus verslo struktūromis, religinėmis bendruomenėmis ir bendrijomis, profesinėmis sąjungomis, politinėmis partijomis ir kt.) kūrimas ir plėtojimas), Konkurso finansavimo prioritetai, už kuriuos vertinant projektus bus skiriami papildomi balai, nustatytas finansavimo dydis bei paraiškos teikimo terminas.
  Posėdžio protokolas.

 • 2018 m. gruodžio 17 d. (pirmadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame patvirtintas Jaunimo problemų sprendimo Pakruojo rajono savivaldybėje 2019-2021 m. planas, 2018 m. Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos ataskaita ir 2019 m. Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos veiklos planas. Parengtas rekomendacijų ir pasiūlymų paketas įstaigoms ir organizacijoms dėl efektyvesnės jaunimo politikos įgyvendinimo ir jų vykdomos veiklos.
  Posėdžio protokolas.
  Jaunimo problemų sprendimo Pakruojo rajono savivaldybėje 2019-2021 m. planas.

 • 2018 m. gruodžio 7 d. (penktadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame susipažinta su 2018 m. spalio – lapkričio mėnesiais atliktu Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo problematikos tyrimu. Susipažinta su tyrimo ataskaita, išvadomis bei rekomendacijomis. Atlikta nominantų jaunimo apdovanojimams atranka ir įsteigta 21 nominacija.
  Posėdžio protokolas.
  Pakruojo rajono savivaldybės 2018 m. Jaunimo problematikos tyrimo ataskaita.

 • 2018 m. rugsėjo 27 d. (ketvirtadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame aptarta Jaunimo politikos pagrindų įstatymo pakeitimo nauja redakcija, apžvelgti pagrindiniai įstatymo pakeitimo akcentai, teikti siūlymai dėl naujų jaunimo politikos įgyvendinimo priemonių įtraukimo į Savivaldybės ilgalaikius strateginio planavimo dokumentus, deleguotas atstovas į Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo politikos kokybės vertinimo darbo grupę. Skatintas jaunimo reikalų tarybos narių dalyvavimas savivaldybių jaunimo reikalų tarybos veiklos kokybės gerinimo mokymuose. Susipažinta su savanoriškos veiklos skatinimo pradžios darbais savivaldybėje – savanoriškos veiklos organizatoriaus funkcija, planuojamomis organizuoti priemonėmis, savanorystės galimybių viešinimu Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro interneto svetainės skiltyje „Savanorystė Pakruojyje“, aptartos Jaunimo reikalų tarybos 2018 m. veiklos plano priemonės, suplanuota lapkričio mėnesį susitikti su rajono ugdymo įstaigų mokinių savivaldos atstovais. Atsižvelgiant į Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (toliau – LIJOT) kvietimą susipažinti su patvirtinta LIJOT pozicija dėl balsavimo nuo 16 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose ir į artimiausią Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdžio darbotvarkę įtraukti klausimą dėl balsavimo nuo 16 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose, posėdžio pabaigoje vyko diskusija „Balsavimas nuo 16 metų. Už ar prieš“. Jaunimo reikalų tarybos pozicija pateikta LIJOT.
  Posėdžio protokolas.

 •  2018 m. birželio 12 d. (antradienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Susipažinta su Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo rezultatais, patvirtintas Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo savanoriškos veiklos aprašas ir aptartas dalyvavimas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos planuojamuose organizuoti Savivaldybių jaunimo reikalų tarybų mokymuose. Nutarta toliau bendradarbiauti su Jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatore dėl neaktyvių jaunų žmonių identifikavimo ir užimtumo didinimo, patvirtintą Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo savanoriško veiklos aprašą teikti tvirtinti Pakruojo rajono savivaldybės tarybai ir 2018 m. rugsėjo – spalio mėn. dalyvauti savivaldybių jaunimo reikalų tarybų stiprinimo mokymuose. Posėdžio protokolas.
 • 2018 m. balandžio 4 d. (trečiadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos išvykstamasis posėdis / susitikimas Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos Atvirame jaunimo centre (toliau – PAJC). Susipažinta su Pakruojo atviro jaunimo centro veikla, patalpomis bei teikiamomis paslaugomis. Įvertinta situacija ir pateikti pasiūlymai dėl efektyvesnio atviro darbo su jaunimu bei paslaugų kokybės gerinimo — skatinti PAJC aktyviau dalyvauti projektinėje veikloje; aktyviau į PAJC veiklą įtraukti mažiau galimybių turintį jaunimą; aktyviau viešinti PAJC veiklą ir teikiamas paslaugas. Posėdžio protokolas.
 • 2018 m. kovo 27 d. (antradienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Susipažinta su Pakruojo rajono savivaldybei rekomenduojamų 2018 m. įgyvendinti jaunimo politikos įgyvendinimo sričių, užduočių ir vertinimo rodikliais, patvirtintos Pakruojo rajono jaunimo organizacijų projektų finansavimo 2018 metais konkurso finansuotinos veiklos, finansavimo prioritetai, finansavimą gavusiems pareiškėjams privalomi pasiekti rodikliai ir nustatytas finansavimo dydis. Pritarta atlikti Jaunimo politikos kokybės vertinimą už 2015–2017 metus ir nutarta aktyviai bendradarbiauti atliekant jaunimo politikos kokybės vertinimą. Siūlyta viešinti įstaigas ir organizacijas, galinčias priimti savanorius, skelbti informaciją apie akreditacijos galimybes interneto svetainėje www.pakruojis.lt, socialiniuose tinkluose, vietinėje spaudoje bei el. paštu. Skatinta pradėti registruoti norinčius savanoriauti jaunus žmones - sukurti registracijos anketą. Susipažinta su Jaunimo reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtomis rekomendacijomis (rekomendacijomis savivaldybėms rengiant finansavimo konkurso nuostatus jaunimo veikloms finansuoti; darbo su jaunimu gatvėje vykdymo rekomendacijomis; mobiliojo darbo su jaunimu vykdymo rekomendacijomis). Pristatytas Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimas Savivaldybėje ir pasiekti rezultatai. Planuojama atnaujinti duomenis apie ugdymo įstaigų mokinių savivaldas ir organizuoti išvykstamuosius posėdžius / susitikimus į Pakruojo atvirą jaunimo centrą ir atviras jaunimo erdves. Posėdžio protokolas.
 • 2017 m. gruodžio 8 d. (penktadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Susipažinta su jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimu ir pasiektais rezultatais, aptartas jaunimo apdovanojimų renginio organizavimas, nustatyta 19 nominacijų ir vykdyta nominantų atranka. Parengta ir patvirtinta Jaunimo reikalų tarybos 2017 m. veiklos ataskaita ir patvirtintas Jaunimo reikalų tarybos 2018 m. veiklos planas. Aptartas savanorystės skatinimas rajone, susipažinta su galiojančiais savanoriškos veiklos dokumentais. Nutarta nuolat skleisti informaciją apie akreditavimo galimybes rajono įstaigoms ir organizacijoms, viešinti Pakruojo rajono savivaldybės interneto svetainėje www.pakruojis.lt. Vadovaujantis 2016 m. vasario 18 d. Pakruojo rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-31 „Dėl Jaunimo problemų sprendimo Pakruojo rajono savivaldybėje 2016–2018 m. priemonių plano patvirtinimo“ patvirtintu Jaunimo problemų sprendimo Pakruojo rajono savivaldybėje 2016–2018 m. priemonių planu, susitikimų, posėdžių ir diskusijų metu išsakytomis jaunimo problemomis ir atsižvelgiant į jaunimo politikos prioritetus bei pagrindines veiklos kryptis, parengtos rekomendacijos / pasiūlymai atsakingiems savivaldybės skyriams, įstaigoms ar organizacijoms dėl efektyvesnės jaunimo politikos. Posėdžio protokolas.
 • 2017 m. lapkričio 20 d. (pirmadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Aptartas savanorystės skatinimas rajone, siekta išsiaiškinti jaunimo nuomonę apie savanorišką veiklą, jų poreikį savanoriauti bei nustatyti įstaigų, galinčių priimti savanorius, skaičių rajone. Patvirtintos apklausų dėl savanorystės formos (jaunimo, įstaigų ir organizacijų) ir nutarta iki 2017 m. pabaigos vykdyti apklausas. Posėdžio protokolas.
 • 2017 m. rugsėjo 25 d. (pirmadienį) vyko išvažiuojamasis Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis į Žeimelio seniūniją. Aplankytos įstaigos: Žeimelio žemės ūkio mokyklos atvira jaunimo erdvė ir biblioteka, Žeimelio darželis-daugiafunkcis centras „Ažuoliukas“ (jaunimo erdvės, biblioteka), Žeimelio trikotažo siuvimo ir mezgimo įmonė - UAB „Žeimelio trikotažas“. Aptartos jaunų žmonių užimtumo galimybės Žeimelio seniūnijoje, savanorystės skatinimas ir savanorystės modelio kūrimas, mobilaus darbo su jaunimu organizavimo galimybės Žeimelio seniūnijoje, pristatytas JGI įgyvendinimas ir rezultatai, susipažinta su artimiausiais jaunimo renginiais. Parengti rekomendaciniai siūlymai Žeimelio seniūnijai, įstaigoms bei organizacijoms, dirbančioms su jaunimu, dėl efektyvesnio jaunų žmonių užimtumo. Posėdžio protokolas.
 • 2017 m. birželio 23 d. (penktadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Pristatytas Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimas ir rezultatai, patvirtinta galimybių ir poreikio plėtoti mobilų darbą ir darbą gatvėje su jaunimu Pakruojo rajono savivaldybėje analizė ir nustatyti rekomendaciniai siūlymai, aptartas efektyvesnis jaunų žmonių informavimas (informacija apie rajone veikiančias jaunimo organizacijas, atvirą jaunimo centrą, atviras jaunimo erdves, viešąsias įstaigas, dirbančias su jaunimu, JGI koordinatorius patalpinta Lietuvos etnografiniame regionų žemėlapyje www.regia.lt – Savivaldybės veikla / Jaunimui aktuali informacija), aktualūs renginiai. Posėdžio protokolas.
 • 2017 m. kovo 21 d. (antradienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Pristatytas Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimas ir rezultatai, patvirtinti Jaunimo garantijų iniciatyvos rėmuose įgyvendinamo projekto „Atrask save“ pirminės intervencijos / neaktyvių jaunų žmonių suradimo ir įtraukimo 2017 m. veiklos planas ir Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo ir jos teikiamų galimybių 2017 m. viešinimo / komunikacijos planas. Susipažinta su 2017 m. jaunimo politikos įgyvendinimo prioritetinėmis sritimis ir siekiamais rezultatais, Jaunimo organizacijų projektų atrankos konkurso organizavimu, aptarti artimiausi jaunimo renginiai bei spręstas aktualus jaunimui klausimas dėl šokių organizavimo. Posėdžio protokolas.
 • 2016 m. gruodžio 21 d. (trečiadienį) Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Rima Juozapavičienė ir Pakruojo rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė (vyriausioji specialistė) Dijana Samuitytė susitiko su atviro jaunimo centro ir atvirų jaunimo erdvių atstovais. Susitikime aptarti 2016 m. atviro darbo su jaunimu rezultatai, potencialūs atviro jaunimo centro ir atvirų jaunimo erdvių lankytojai, jų poreikiai ir problemos. Pristatyta rajono jaunimo situacija, jaunimo informavimo ir atviro jaunimo centro ir atvirų jaunimo erdvių bendradarbiavimo galimybės.
 • 2016 m. gruodžio 8 d. (ketvirtadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis.
  Susipažinta su 2017 m. jaunimo organizacijų veikos skatinimo programa, savanoriškos tarnybos modelio pritaikymu savivaldybėje, pritarta dalyvauti konkurse nominacijai „Draugiška jaunimui savivaldybė“, parengta ir patvirtinta jaunimo reikalų tarybos 2016 m. veiklos ataskaita, 2017 m. veiklos planas, rekomendacijų / pasiūlymų paketai skyriams, įstaigoms ir organizacijoms dėl jų vykdomos veiklos. Parengtas klausimynas kaimo bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų apklausai dėl jaunų žmonių įtraukimo į aktualių klausimų svarstymą. Apklausa pradėta vykdyti 2016 m. gruodžio mėn. Aptartas jaunimo apdovanojimų renginio „Jaunosios žvaigždutės 2016“ organizavimas, atlikta nominantų atranka, įsteigtos 22 nominacijos.
 • 2016 m. lapkričio 9 d. (trečiadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis.
  Aptartos lengvatos jauniems žmonėms, įsigyjant verslo liudijimus. Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba, atsižvelgdama į tai, kad  jaunimo verslumo skatinimas yra vienas iš jaunimo politikos įgyvendinimo sričių, pateikė pasiūlymą Pakruojo rajono savivaldybės administracijai dėl lengvatų suteikimo jaunimui įsigyjant verslo liudijimus 2017 m. Pakruojo rajono savivaldybės taryba 2016 m. lapkričio 24 d. sprendimu Nr. T-332 „Dėl fiksuoto dydžio pajamų mokesčio gyventojams už veiklos rūšis, kuriomis gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, ir lengvatų, taikomų gyventojams, įsigyjantiems verslo liudijimus vykdomai veiklai, dydžio 2017 metams nustatymo“ nustatė 100 proc. lengvatą įsigyjant verslo liudijimus mokiniams (studentams), jeigu jie mokosi mokyklose pagal bendrojo ugdymo, profesinio ar studijų programas.
 • 2016 m. spalio 10 d. (pirmadienį) Jaunimo reikalų tarybos nariai susitiko su mokinių savivaldos atstovais.
  Aptartos bendravimo ir bendradarbiavimo galimybės, reguliarių mokyklų atstovų susitikimų bei tarpmokyklinių renginių organizavimas, pristatyta Jaunimo Europos komandos (JEK) veikla bei koordinatorė Pakruojo rajone. Mokinių savivaldos atstovai supažindinti su naujomis Pakruojo atviro jaunimo centro paslaugomis – jaunimo informavimo tašku.
  Daugiau informacijos... 
 • 2016 m. rugsėjo 28 d. (trečiadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis.
  Aptartos Jaunimo reikalų tarybos konsultacijos išvados ir rekomendacijos, Jaunimo reikalų tarybos 2016 m. veiklos plano IV ketvirčio priemonių įgyvendinimas, tarpžinybinio bendradarbiavimo svarba, jaunimo informavimo efektyvinimo priemonės, Jaunimo Europos komandos (JEK) veiklos koordinavimas Pakruojo rajone, Pakruojo atviro jaunimo centro veikla ir darbas su neaktyviais jaunais žmonėmis.
  Daugiau informacijos...
 • 2016 m. rugsėjo 9 d. (penktadienį) vyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių konsultacija.
  Įsivertinta esama jaunimo situacija bei pagrindinės problemos. Aptarta, kaip jaunimas ir jaunimo atstovai galėtų aktyviau dalyvauti sprendimų priėmime, ką galima pagerinti siekiant didesnio jaunimo įsitraukimo. Diskutuota, kaip paskatinti didesnį jaunimo dalyvavimą, įsitraukimą į aktyvią veiklą, savanorystę.
  Konsultantas Šarūnas Frolenko padėjo susitikimo dalyviams ieškoti efektyvesnių būdų darbui su jaunimu. Skatinti susitikimus ir  aktyvesnę informacijos sklaidą tarp žinybų (bendros grupės ar konferencijos socialiniuose tinkluose). Siūlyta lyderių kaimiškose vietovėse pagalba didinti neaktyvių jaunų žmonių užimtumą, ieškoti galimybių pavėžėti jaunimą iš kaimiškų vietovių į rajono centrą jų užimtumui ir paslaugų prieinamumui didinti. Aktyvesnis dialogas su moksleiviais ir atvirų erdvių jaunimui ugdymo įstaigose steigimas padėtų geriau suprasti jaunų žmonių poreikius, didintų jų užimtumą bei galimybes veikti saugioje, gerai jiems pažįstamoje aplinkoje. Būtina aktyvinti darbą su jaunomis šeimomis, sudaryti galimybes jaunoms šeimoms aktyviau įsilieti į visuomenės gyvenimą. Konsultacijos dalyviai nusibrėžė aiškesnius tikslus dėl Jaunimo reikalų tarybos efektyvesnės veiklos bei bendradarbiavimo tarp žinybų.
  Rugsėjo pabaigoje planuojama organizuoti Jaunimo reikalų tarybos posėdį, kuriame bus sudėliotos konkrečios priemonės jaunimo problemoms spręsti.
  Daugiau informacijos...
 • 2016 m. balandžio 12 d. įvyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Posėdyje aptartas tolesnis jaunimo problematikos tyrimo – jaunimo apklausos vykdymas. Nustatyta, kad labai sunku apklausti 19-29 m. jaunus žmones. Siūlyta klausimyno nuorodą išsiųsti JGI koordinatoriams, profesinei mokyklai ir didesnėms įmonėms. Jaunimo apklausą reikia atlikti iki gegužės 1 d.
 • 2016 metų vasario 23 d. įvyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (pirmininkė – R. Juozapavičienė) posėdis. Posėdžio metu aptarta jaunimo problematikos tyrimo savivaldybėje metodika, apklausos vykdymo laikas ir būdai. Apklausa turi būti atlikta iki balandžio mėn. vidurio.  Reikia apklausti 353 (nuo 14-29 metų) Pakruojo rajone registruotus žmones, iš jų: 121 (14–18 metų) ir 232  (19–29 metų). Dėl apklausos vykdymo kiekvienai amžiaus grupei keliami reikalavimai: 14-18 metų jaunuolių apklausa turi vykti ne tik pagrindinėse mokyklose ir gimnazijose, bet ir profesinio rengimo centruose, jaunimo mokyklose, svarbu, kad būtų apklausti ir mieste, ir kaime gyvenantys jaunuoliai. 19-29 m. asmenys turi būti tiek dirbantys, tiek nedirbantys; sukūrę šeimas ir neturintys jų; dalyvaujantys jaunimo organizacijų veikloje bei priklausantys neorganizuotai jaunimo grupei; gyvenantys tiek mieste, tiek rajone. Taip pat posėdyje pasidžiaugta geresniu jaunimo organizacijų veiklai skirtu finansavimu (2016 m. biudžete tam numatyta 9 000 Eur), aptarti galimi jaunimo organizacijų projektų konkurso prioritetai.


  Nuotraukose: posėdžio metu
 • 2016 m. vasario 18 d. Pakruojo rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-31 patvirtintas Jaunimo problemų sprendimo Pakruojo rajono savivaldybėje 2016-2018 m. priemonių planas ir sprendimu Nr. T-36 pritarta Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos 2015 m. veiklos ataskaitai (sprendimas).
 • 2016 m. vasario 2 d. įvyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Posėdyje patvirtintas Jaunimo problemų sprendimo Pakruojo rajono savivaldybėje 2016-2018 m. priemonių planas. Susipažinta su Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo problematikos tyrimo metodika, imtimi ir klausimynu.
 • 2016 metų sausio 8 d. įvyko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Posėdžio metu pristatytas Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo politikos kokybės vertinimas, kurį spalio–gruodžio mėnesiais atliko Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo politikos kokybės vertinimo darbo grupė (darbo grupės vadovė – mero patarėja R. Sausienė). Darbo grupės nutarimu, Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo politikos kokybė už 2012 – 2014 m. įvertinta 4 lygiu (gerai). Posėdžio dalyviams pristatytos vertinimą atlikusios darbo grupės rekomendacijos, į kurias bus atsižvelgta planuojant 2016–2018 m. veiklą. Daugiausiai dėmesio posėdžio dalyviai skyrė Jaunimo problemų sprendimo 2016–2018 m. priemonių plano gairėms aptarti.

Veiklos ataskaitos:

Dokumentai:

Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-11 10:05:31 Atgal
meras
SAULIUS MARGIS