Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Prezidentūros darbo diena Šiaulių regioneSpausdinimo versija

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį dirbo Naujojoje Akmenėje: susitiko su Šiaulių regiono merais, verslo atstovais, lankėsi Vlado ir Laimos Chockevičių šeimos ūkyje „KasMes“, domėjosi regiono aktualijomis. Kartu su Prezidentu į Šiaulių regioną atvyko pirmoji ponia Diana Nausėdienė ir komanda patarėjų, kurie organizavo susitikimus su skirtingų sričių specialistais.

Susitikime dalyvavęs Pakruojo rajono meras Saulius Margis iš sostinės atvykusiai Prezidento komandai išsakė mūsų gyventojų lūkesčius, aptarė pagrindines problemas ir pasidžiaugė dėmesiu regiono politikai.

Susitikime su merais Prezidentas kvietė diskutuoti – savivaldybių vadovai aptarė koronaviruso pandemijos (COVID-19) įtaką šalies regionams, infrastruktūros plėtrą, buvo nemažai kalbėta apie energetikos, kelių ir vandentvarkos infrastruktūrą, švietimą. Meras S. Margis pabrėžė Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro įsiskolinimą, kuris neramina visas regiono savivaldybes, išsakė būtinybę išlaikyti ir stiprinti Pakruojo ligoninę, kalbėjo apie kelių tvarkymo ir asfaltavimo būtinybę, aptarė kitas sritis.

Tuo pačiu metu šalies vadovo patarėjai organizavo darbinius susitikimus pagal koordinuojamas sritis, kuriuose dalyvavo kiti regiono savivaldybių vadovai ir specialistai.

„Kurk Lietuvai“ projekto vadovai į susitikimą pakvietė administracijų direktorius ir atsakingus specialistus – šiame susirinkime dalyvavo administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė ir administracijos Finansų skyriaus vedėja Ingrida Kosteckienė.

Ekonominės ir socialinės politikos grupės patarėjai aptarė socialinės piniginės paramos ir socialinių paslaugų sistemos savivaldybėse situaciją ir iššūkius – šiame susitikime dalyvavo administracijos socialinės rūpybos skyriaus vedėjos pavaduotoja Alma Stankevičienė ir skyriaus socialinės paramos poskyrio vedėja Ramunė Macijauskienė. Švietimo, mokslo ir kultūros grupės patarėjai dalyvavo susitikime su švietimo atstovais – Pakruojo rajonui atstovavo Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro direktorė Rima Juozapavičienė ir administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė Vilma Jaraitė.

Regiono kultūros tarybos susirinkime dalyvavo administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė ir Linkuvos kultūros centro direktorius Methardas Zubas. Paveldo išsaugojimo klausimais su Prezidento patarėjais diskutavo Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus kultūros paveldo vyr. specialistas Mindaugas Veliulis. Prezidento komanda išsakyti problemų, pristatyti rajonų verslo aplinką ir galimybes pakvietė ir verslo atstovus – mūsų rajonui šiame susitikime atstovavo Verslininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas, AB „Klovainių skalda“ direktorius Vitolis Urmonas ir UAB „Roldana“ vadovas Rolandas Kairys.

Kartu su Prezidentu viešėjusi pirmoji ponia domėjosi neįgaliųjų aktualijomis, socialinių paslaugų prieinamumu bei jaunimo užimtumu – lankėsi Akmenės rajono socialinių paslaugų namuose, jaunimo centruose, priklausomybių ligų reabilitacijos centre ir kitose įstaigose.

„Įdomus, įvairialypis regionas“,– taip Šiaulių regioną spaudos konferencijoje apibūdino šalies vadovas G. Nausėda. Anot jo, Lietuva stipri tiek, kiek stiprūs jos regionai, prie to prisidėti siekia ir Prezidento komanda.

Po susitikimų vyko spaudos konferencija. Prezidentas G. Nausėda, o kartu ir regionų merai atsakinėjo į žurnalistų klausimus, pabendravo su atvykusiais specialistais, apžiūrėjo atnaujintus Akmenės objektus.

Tai penktoji tokia šalies vadovo ir jo komandos darbo diena, skirta stiprinti centrinės ir regioninės valdžios dialogui bei įsigilinti į konkrečiam regionui kylančius iššūkius.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Prezidento kanceliarijos ir Akmenės rajono savivaldybės nuotraukos

Facebook
Atgal