Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Susitikimas Kelių direkcijoje (papildyta)Spausdinimo versija

Spalio 15 d. Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjas Gintaras Makauskas susitiko su Administravimo departamento direktoriumi Remigijumi Lipkevičiumi, Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktoriumi Aivaru Vilkeliu ir kitais specialistais. Susitikime taip pat dalyvavo Seimo narys Antanas Matulas.

Susitikime aptarta, kaip įgyvendinama 2018–2020 m. žvyrkelių asfaltavimo programa. Kelių direkcijos vadovai informavo, kad baigiami rengti kelio Pakruojis–Lygumai–Naisiai (ruožas nuo Linksmučių k. iki Lygumų mstl.) ir kelio Petrašiūnai–Titoniai–Gailioniai (ruožas nuo Rimšonių k. iki Titonių k.) techniniai projektai ir ruošiamasi vykdyti darbų, kurie turėtų prasidėti 2020 metų pradžioje, pirkimą, taip pat Kelių direkcija perka kelio Kalevai–Draudeliai–Gegiegždvaris (ruožas per Voronių k.) techninio projekto parengimo paslaugą.

Kalbėta apie bendradarbiavimo galimybes dėl kelio Pakruojis–Poškiečiai: Kelių direkcija planuoja nuo P. Cvirkos g. Pakruojo mieste iki Linksmučių k. nutiesti pėsčiųjų taką, sutvarkyti sankryžą ir perduoti kelio ruožą nuo P. Cvirkos g. iki Karašilio k. sankryžos savivaldybės nuosavybėn, t. y. savivaldybei prižiūrėti ir eksploatuoti. Dėl to bus kreipiamasi į tarybą. Savivaldybės atstovai susitikimo metu aptarė galimybes Pakruojo m. Taikos g. įrengti pėsčiųjų taką, lietaus nuotekų surinkimo sistemą, apšvietimą su sąlyga, kad savivaldybė po projekto įgyvendinimo Tarybos sprendimu perims kelio ruožą nuosavybėn, jį prižiūrės ir eksploatuos. Kelių direkcijos vadovams perduotos pasirašyti sutartys, kurioms taryba jau yra pritarusi ir administracijos direktorė ją pasirašiusi.

Pakruojo rajono savivaldybės meras S. Margis informavo Kelių direkcijos vadovus apie gaunamus gyventojų skundus dėl valstybinės reikšmės kelių būklės ir jų priežiūros. Kelių direkcijos vadovai atsakė, kad gyventojams nebūtina siųsti raštų savivaldybei. Apie bet kokias problemas, susijusias su valstybinės reikšmės keliais, jie gali tiesiogiai informuoti direkciją. Interneto http://lakd.lrv.lt/ puslapyje yra nuoroda „Praneškite apie blogą kelią“, ją paspaudus iš karto galima parašyti, kuo gyventojas skundžiasi, įkelti nuotraukų ir pan. Į visus paklausimus bus atsakyta.

Savivaldybės atstovai perdavė gyventojų raštą su parašais dėl kelyje Plaučiškiai–Meldiniai–Padubysis greičio ribojimo kalnelių įrengimo. Ankstesniame susitikime Kelių direkcijoje buvo paprašyta surinkti gyventojų parašus prieš tai juos informuojant apie triukšmą įrengus kalnelius. Su gyventojais šis klausimas aptartas, parašai surinkti, Kelių direkcija apsvarstys prašymą ir spręs, ar įtraukti į eilę šį kelio ruožą dėl kalnelių įrengimo.  Gera žinia Rozalimo gyventojams – Kelių direkcija sutarė su projekto rangovu, suderino projektą dėl nuotekų ir vandens tinklų įrengimo Rozalime – darbai bus tęsiami.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

Facebook
Atgal
meras
SAULIUS MARGIS