Pakruojo rajono savivaldybė,
Kęstučio g. 4, LT-83152 Pakruojis
Juridinių asmenų registras,
Įstaigos kodas 111102598,
Tel./faks. (8 421) 69 090,
el. paštas savivaldybe@pakruojis.lt
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Seniūnijose vyksta pavasariniai darbaiSpausdinimo versija

Ruošdamiesi ilgajam Motinos dienos savaitgaliui rajono seniūnijų seniūnai informavo, kad be didelių nesklandumų pavyko išdalinti paramą maisto produktais. Karantino metu šioms dalyboms imtasi visų saugumo priemonių – užtikrinta higiena, gyventojams maisto daviniai iškart supakuoti, prašyta ateiti po vieną, o negalintiems atvykti daviniai pristatyti į namus. Kalbant apie darbus, didelis dėmesys taip pat skirtas kapų teritorijų ir kitų viešųjų erdvių tvarkymui.

Pašvitinio ir Lygumų seniūnijose prižiūrimos visos viešosios erdvės. Pašvitinio seniūnė Rima Krištopaitienė su specialistais dėmesį atkreipė ir į tolimesnes teritorijas, sutvarkyta lankytina vieta – Pelaniškių piliakalnis, miestelis jau papuoštas žydinčiomis gėlėmis.

Klovainių seniūnas Dainius Poškus dėkingas vietos akcinei bendrovei „Klovainių skalda“ – su verslo pagalba miestelio prieigose išgenėti krūmai, taip pagerintas matomumas.

Žeimelio seniūnė Vitalija Dobrovolskienė pasakoja, kad iki šiol rūpinasi miestelio viešųjų erdvių dezinfekcija, taip pat, kol siena su Latvija uždaryta, stebi tris iš Žeimelio link Latvijos einančius kelius. Nepamirštamos ir miestelio erdvės – pasodintos žydinčios pavasarinės gėlės.

Ir Guostagalio seniūnas Jonas Jocius pagrindiniu savo darbu įvardina viešųjų erdvių priežiūrą. Kasmet stengiamasi atnaujinti senus augalus, pasodinti naujų, tad šį pavasarį Uniūnų partizanų atminimo vietoje pasodinti ąžuolai.

Linkuvos kapinėse prieš Motinos dieną įjungtas vandens tiekimas, apžiūrėtos visos kitos seniūnijos kapinaitės. Seniūnė Gitana Pašiškevičienė džiaugiasi, kad pavyko sutvarkyti Joniškėlio gatvės lietaus surinkimo griovį – išsprendus šią problemą vanduo nebesems gyventojų rūsių ir sandėliukų.

Rozalimo seniūnas Vytautas Kanišauskas pasakoja, kad šis laikas skirtas atsinaujinimui – skulptorius Eugenijus Rimdžius restauravo skulptoriaus Jono Jagėlos sukurtą paminklą Daugyvenės krašto kovotojams už Lietuvos laisvę atminti. Paminklas, pastatytas 2006-aisiais, toliau džiugins vietos gyventojus ir atvykstančius. Daug laiko skirta avarinių medžių tvarkymui, o gyventojus bene labiausiai džiugina sutvarkytos Medikonių kaimo Vingio ir Saulėtekio gatvės. Taip pat sutvarkyta dalis Rozalimo miestelio Smėlio gatvės.

Didžiausioje Pakruojo seniūnijoje įvairiose erdvėse pasodinta daugybė naujų augalų – himalajiniai beržai, kalninės pušys, gluosniai, hortenzijos, pilkosios lanksvos, paprastosios pušelės, našlaitės, hakonės, narcizai, tulpės. Gyventojų patogumui pastatyti suoliukai Pergalės ir Vilniaus gatvėse, taip pat atnaujinti prie pėsčiųjų tako link Pakruojo dvaro.

Linksmučių civilinėse kapinėse pasirūpinta kokybišku vandens tiekimu – pakeista senoji vandens talpykla.

Mero padėjėja Simona Lipskytė
Autorės ir seniūnijų archyvų nuotraukos

Facebook
Atgal