*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Rajono ugdymo įstaigų sveikatos kabinetuose pildosi „gėrybių“ aruodai

Rajono ugdymo įstaigų sveikatos kabinetuose pildosi „gėrybių“ aruodai

Nors sakoma, kad gėrybių metas – ruduo, bet mes puikiai žinome, kad ir vasara ne ką prastesnė! Nėra savaitės, kai nauja dėžių siunta nepasiektų Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro – nepaliaujamu srautu „keliauja“ įvairios priemonės ugdymo kabinetams, įsigytos pagal įgyvendinamą projektą „Sveikatos paslaugų gerinimas Pakruojo ir Šilalės rajonų savivaldybių ugdymo įstaigose“. Įsigyta daugiau kaip 2 tūkstančiai vienetų įvairių leidinių psichikos sveikatos stiprinimui, įvairios sensorinės ir mokymo priemonės, mokomieji žaidimai, kurių pagalba sveikatos specialistai galės teikti aukštesnės kokybės bei veiksmingas sveikatos priežiūros paslaugas.

Šių metų gegužės mėnesį baigti 9 ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų remonto darbai, iki rugsėjo vidurio darbus planuojama užbaigti ir paskutiniajame. Iki projekto pabaigos liko du mėnesiai, tad projekto komandai nėra kada ilsėtis – ruošiamasi baldų viešajam pirkimui ir projekto uždarymo renginių organizavimui. Iš viso numatyti trys renginiai, kurių metu ne tik bus pristatyti projekto rezultatai, bet ir vyks užsiėmimai vaikams bei paskaitos jų tėveliams, seneliams, globėjams psichoemocinės sveikatos temomis.

Projektas Nr. LT03-2-SAM-K01-013 „Sveikatos paslaugų gerinimas Pakruojo ir Šilalės rajonų savivaldybių ugdymo įstaigose“ įgyvendinamas pagal 2014–2021 metų Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programą „Sveikata“. Projekto tikslas – pagerinti Pakruojo ir Šilalės rajonų savivaldybių ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetuose teikiamas paslaugas vaikams, taip užtikrinant vaikų ir jaunimo gerovę. Projektu siekiama sudaryti sąlygas pagerinti vaikų sveikatą ir gyvenimo kokybę, užtikrinti vaikams sveikatos kabinetuose teikiamas kokybišką bei veiksmingas sveikatos priežiūros paslaugas – atnaujinti ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų infrastruktūrą, reikalingą paslaugoms teikti.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia

Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras