*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Mokslininkai pristatys išvadas apie potvynių valdymą rajone (planuotas pristatymas ATŠAUKIAMAS)

Mokslininkai pristatys išvadas apie potvynių valdymą rajone (planuotas pristatymas ATŠAUKIAMAS)

2023 m. sausio 5 dienos 11 val. renginys perkeliamas į sausio 24 d. 11 val. Pakruojo rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje (Kęstučio g. 4, Pakruojis, 2 aukštas) vyks studijos „Dvariūkų ir Pakruojo miesto tvenkinių įvertinimas dėl potvynių valdymo ir įtakos Pakruojo upėms“ pristatymas. Studijos rengėjai – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Vandens inžinerijos katedros hidrologai pristatys parengtą darbą, eksperimento rezultatus, atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Pakruojo rajono savivaldybės administracija 2022 m. rugpjūčio 11 d. su Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkais pasirašė paslaugų teikimo sutartį dėl Dvariūkų ir Pakruojo miesto tvenkinių užtvankų būklės įvertinimo, potvynių valdymo pažeminant vandens lygį užtvankose ir įtakos rajono upėms.

Dėkojame Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Pakruojo skyriui, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Pakruojo skyriui, UAB „Hidrogreen“ atstovams, Aplinkos apsaugos agentūros ir Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių valdybos specialistams, Tarybos nariams, ūkininkams, gyventojams, Pakruojo ir Pasvalio rajonų gyventojams, kurie prisidėjo prie sklandaus eksperimento įvykdymo.

Nesant galimybės atvykti, pristatymo transliaciją stebėkite  Pakruojo rajono savivaldybės YouTub kanalu.

Nepraleiskite puikios progos susipažinti su aktualia informacija, nes šiltėjant klimatui, tikėtina, kad turėsime ne vieną iššūkį.

Pakruojo rajono savivaldybės administracija
Skelbimo data - 2022-12-27