*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Parodoje „Atostogos Lietuvoje 2023“ pristatytas Pakruojis

Parodoje „Atostogos Lietuvoje 2023“ pristatytas Pakruojis

Balandžio 21-23 d. Kaune šurmuliavo didžiausia vietinio turizmo paroda „Atostogos Lietuvoje 2023“*. Čia buvo galima rasti du Pakruojo stendus: Pakruojo dvaro ir Pakruojo verslo informacijos centro.

Antrajame lankytojai galėjo susipažinti su rajono lankytinomis vietomis bei verslininkų kuriamais gaminiais ir kt. Rajoną atstovavo „Komplimentai“, „Tradicija-Šakočių kepimas“, Pakruojo gidai, Pakruojo ,,Atžalyno" gimnazijos muziejus, Margas ponis, Pamūšio kvapai, SanGita kepiniai, Pakruojo krašto muziejus „Žiemgala“, Pakruojo sinagoga, Pakruojo ugniagesių draugijos stoginė ir kt.

Penktadienį parodą aplankė meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė, Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė. Pakruojo krašto turizmu domėjosi ir LR Seimo narė Orinta Leiputė bei Telšių meras Tomas Katkus.

*Tai didžiausia vietinio turizmo paroda, pristatanti Lietuvą ir tai, ką turime geriausia ne iš lankstinukų, o gyvai bendraujant su verslu, bendruomenėmis ir kitais Lietuvos regiono turizmo paslaugų tiekėjais, ten gyvenančiais ir kuriančiais Lietuvą žmonėmis. Pakruojo kraštas parodoje - ryškus, žaismingas, išsiskiriantis įžymiomis asmenybėmis ir kraštovaizdžiu. Nuoširdžiai dėkojame Pakruojo krašto verslininkams ir amatininkams, kurių produkciją galima pristatyti parodoje.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos iš S. Lipskytės archyvo