*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Priminimas daugiabučių namų gyventojams

Priminimas daugiabučių namų gyventojams

Primename, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2020 m. gruodžio 22 d. įsakymui Nr. 1V-1357Dėl Prieštaravimo dėl tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių vartojimo daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose pareiškimo, šio prieštaravimo atšaukimo ir informacijos apie daugiabučius namus, kuriuose draudžiama rūkyti, paskelbimo, informacinių ženklų apie draudimą rūkyti įrengimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Apraše nustatyta prieštaravimo dėl tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių vartojimo daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, pareiškimo savivaldybei, šio prieštaravimo atšaukimo, informacijos apie daugiabučius namus, kuriuose draudžiama rūkyti, paskelbimo ir informacinių ženklų apie draudimą rūkyti daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, įrengimo tvarka.

Vadovaujantis aprašu daugiabučio namo gyventojai gali pateikti prieštaravimą dėl rūkymo daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams. Prieštaravimą reikia pateikti rašytinį savivaldybės administracijai (arba el. paštu savivaldybe@pakruojis.lt, arba adresu: Kęstučio g. 4, 83152 Pakruojis). Kai bent vienas daugiabučio namo gyventojas prieštarauja dėl rūkymo daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, savivaldybės administracijos direktorius įformina sprendimą paskelbti, kad to daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, draudžiama rūkyti.

Prieštaravimas baigia galioti šiais atvejais:
• daugiabučio namo gyventojas atšaukia prieštaravimą;
• daugiabučio namo gyventojas, pareiškęs prieštaravimą, pakeičia gyvenamąją vietą;
• praėjus 6 mėnesiams nuo daugiabučio namo gyventojo, nedeklaravusio gyvenamosios vietos tame daugiabučiame name, pranešimo dėl prieštaravimo pareiškimo pateikimo dienos.

Narkotikų kontrolės komisija