*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Kviečiame visus aktyviai įsitraukti į Metų Europiečių 2023 atranką ir balsuoti už kandidatus į apdovanojimus

Kviečiame visus aktyviai įsitraukti į Metų Europiečių 2023 atranką ir balsuoti už kandidatus į...

Metų Europiečių apdovanojimais siekiama pagerbti labiausiai prie europietiškų vertybių sklaidos Lietuvoje prisidėjusius asmenis, o taip pat specialioje šių metų kategorijoje „Už Vilniaus vardo garsinimą Europoje“.

Pirmojo konkurso etapo metu, pakvietus visuomenę nominuoti savo kandidatus Metų Europiečio apdovanojimui gauti, buvo sulaukta per 50 nominacijų. Iš jų kiekvienoje kategorijoje Konkurso atrankos komisija atrinko po 5 pretendentus.

Kviečiame balsuoti už pasirinktus kandidatus ir kartu išrinkti nugalėtojus.

Balsavimas vyksta balandžio 11-26 dienomis. Metų Europiečiai bus paskelbti ir apdovanoti gegužės 9 d. Europos dienos minėjimo metu Vilniuje.

Metų Europiečių 2023 rinkimus jau trečius metus iš eilės Lietuvoje organizuoja Europiečių judėjimo asociacija (European Movement Lithuania – EML), kartu su LR užsienio reikalų ministerija ir Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje. Konkurso draugai: AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir Vilniaus miesto savivaldybė. Informacinis partneris – LRT.

Kandidatų pristatymus ir nuorodą balsuoti rasite čia:

https://www.lrt.lt/projektai/metu-europiecio-rinkimai?fbclid=IwAR010bvdqPTeuc4BhZZ8S2AfOVrt49VLmoQ7BcjbgqaZ9RCQfP2BYja_a2k

„Mano Europa” komanda