*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Įvyko Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos ataskaitinis susirinkimas

Įvyko Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos ataskaitinis susirinkimas

Meras Saulius Margis ir mero padėjėja Simona Lipskytė Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos prezidento Vitolio Urmono kvietimu dalyvavo asociacijos ataskaitiniame susirinkime. Tradiciškai susirinkimo metu buvo tvirtinamos veiklos ir finansinės ataskaitos, kalbėta apie bendrą veiklą, planus.

Asociacijos prezidentas V. Urmonas pristatė kaip verslininkams sekėsi praėjusiais metais, kalbėta apie COVID-19 ir kitus iššūkius, verslo rinkos ir darbuotojų situaciją rajone.

Meras S. Margis trumpai pristatė savivaldybės veiklą, kuri susijusi su verslu, aptarta verslo rėmimo programa, diskutuota apie savivaldybės darbo grupių, kuriose dirba verslo atstovai, veiklas. Meras akcentavo pakilusius Pakruojo rajono savivaldybės  gerovės indekso rodiklius, kurie taip pat priklauso nuo verslininkų įgyvendinamų darbų. Taip pat kalbėta apie dabartines aktualijas, karo kaimyninėje šalyje situaciją, naujus savivaldybės projektus ir planus.

Po oficialiosios dalies su rajono verslininkais susitiko ir įdomią diskusiją vedė Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

Mero padėjėja Simona Lipskytė
Autorės nuotraukos