*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Kviečiame jungtis prie kampanijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“

Kviečiame jungtis prie kampanijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“

UAB „Pakruojo vandentiekis“ informavo, kad prisijungė prie nacionalinės bendrovių „Vilniaus vandenys“, „Kauno vandenys“ ir „Klaipėdos vanduo“ kampanijos „Vanduo - gyvenimas. Dalinkis“.

Pagrindinis kampanijos tikslas – paskatinti visuomenę atsisakyti plastikinių buteliukų ir rinktis tvaresnį, aplinkai draugišką sprendimą – gerti skanų, sveiką ir šviežią vandenį iš čiaupo.

Prie iniciatyvos prisijungę apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas teikiantys verslai įsipareigoja savo klientams ar svečiams siūlyti atsigaivinti vandeniu iš čiaupo nemokamai, o prie iniciatyvos prisijungusios savivaldybės ir vandentvarkos įmonės – išreiškia palaikymą ir skleidžia žinią apie draugiškus aplinkai pasirinkimus ir kokybišką vandenį iš čiaupo, kuriuo skirtingi Lietuvos regionai tikrai gali pasigirti.

UAB „Pakruojo vandentiekis“ prisijungusiems prie iniciatyvos verslams, kurie savo klientams ar svečiams siūlys nemokamai atsigaivinti vandeniu iš čiaupo, iniciatyvos laikotarpiu – iki š. m. rugpjūčio pabaigos – kompensuos po 1 kub. m. vandens.

Kompensacija bus taikoma tiems verslams, kurie su tokiu prašymu kreipsis į vandentvarkos įmonę.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius