*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Pagerbti rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos nariai

Pagerbti rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos nariai

Pakruojo sinagogoje įvyko Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos (PVDA) narių susitikimas – Verslo popietė. Šios asociacijos rajone vadovas Vitolis Urmonas, sveikindamas susirinkusius paminėjo, kad tradicinė lapkritį minima verslininkų šventė jau antrus metus apribota dėl koronaviruso pandemijos, tačiau šiemet nuspręsta susitikti mažesniame būryje – paminėti įmonių jubiliejus, pabendrauti, pasidalinti kuo ir kaip gyvena rajono verslininkai.

Popietė pradėta šventiniu koncertu, kurį dovanojo Ingridos Tuomienės ir Rūtos Venslovienės vadovaujami Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos kolektyvai: tercetas, vaikinų ansamblis bei merginų duetas.

Susirinkusius verslininkus pasveikino ir rajono meras Saulius Margis, pasidalinęs mintimis apie rajono verslo aplinkos patrauklumą. Apžvelgtos 2019-2021 metų savivaldybės lėšos, skirtos smulkiajam ir vidutiniam verslui remti, iniciatyva verslo žinomumui didinti – šalies žiniasklaidos infoturas. Meras taip pat pristatė šiuo metu įgyvendinamus didžiausius projektus – sporto ir kultūros centrų tvarkymo darbus, Pakruojo salos ir parko prieigų projektą, Pakruojo spaustuvės planuojamą atnaujinimą. Dėkodamas verslininkams už prisidėjimą prie rajono gerovės ir žinomumo didinimo, meras S. Margis linkėjo prasmingų artėjančių švenčių, įveikiamų iššūkių ir tolesnio bendradarbiavimo.

Toliau popietę tęsė į Pakruojį šia proga atvykęs istorikas, rašytojas, diplomatas  Alfonsas Eidintas, kuris pasidalino savo pareigų ir darbiniais įspūdžiais, didelį dėmesį kalbėdamas skyrė emigracijos stabdymui ir priemonėms, kurios turi stabdyti lietuvių tautos nykimą.

Padėkojus lektoriui, V. Urmonas pristatė naujus asociacijos narius – prie verslininkų bendruomenės prisijungė UAB „Taurita“ (vad. Tomas Bėčius) , UAB „Saugos tinklas“ (vad. Inga Dilienė) ir BM „Metas desertui“ (vad. Karolina Sipavičiūtė).

Kadangi verslininkai ilgą laiką nebuvo susitikę, atsirado proga ir pasidžiaugti verslo sukaktimis. Nominacijomis  „Mano verslui 10 metų“ pagerbti UAB „Agro lašmuo“ (vad. Zenonas Pekelis), UAB „ŽygEglė“ (vad. Eglė Valantinaitė-Krikščiūnė), salonas „Jūrūnė“ (vad. Jūratė Vasiliauskienė).  Statulėle „Mano verslui 20 metų“ pagerbtas verslininkas Donatas Adomaitis, o statulėlės, žyminčios 25 metus versle, įteiktos UAB „Parketo gamyba“ (vad. Žilvinas Šimanskis), UAB „Pakruojo agrochemija“ (vad. Linas Kubilickas), A. Valantino IĮ ir įmonės „Raganė“ (vad. Ingrita Šurnienė) vadovams. Net 30 metų verslą plėtoja IĮ „Transvito“ (vad. Vytautas Janeliūnas) ir UAB „Mano kamanė“ (vad. Loreta Punienė-Virgailė-Mečkauskė) – šiems verslininkams taip pat skirti apdovanojimai.
Kiti PVDA nariai pagerbti išskirtinėmis nominacijomis. Rimantui Pašakinskui skirta statulėlė „Šuolis į statybą“, MB „Metas desertui“ bendrasavininkas Šarūnas Leimontas atsiėmė nominaciją „Saldus startas“, o UAB „Davra“ vadovui Vydamantui Daujotui įteikta nominacija „Skonių įvairovė“.

Verslininkus taip pat pasveikino į popietę atvykusios Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos ir Užimtumo tarnybos Pakruojo skyriaus atstovės.

Mero padėjėja Simona Lipskytė