*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Paminėtas UAB „Žiemagra“ veiklos jubiliejus

Paminėtas UAB „Žiemagra“ veiklos jubiliejus

Meras Saulius Margis, mero padėjėja Simona Lipskytė, Žeimelio seniūnijos seniūnė Vitalija Dobrovolskienė prasmingos šventės proga aplankė Steigvilių kaime (Žeimelio sen.) įsikūrusį UAB „Žiemagra“ kolektyvą. Šį rudenį žemės ūkiu užsiimanti bendrovė švenčia veiklos 20-metį.

Bendrovės vadovui Laurui Petrauskui ir visai komandai padėkota už socialiai atsakingai vykdomą veiklą ir nuolatinę paramą Žeimelio kraštui. „Metai išgrynina tai, kas tikra ir svarbu, keičia mūsų aplinką ir mus pačius, suteikia patirtis, pamokas ir galimybes. Ši sukaktis įrodo – aiškiai žinote savo siekius ir randate kelius jiems įgyvendinti“,- kalbėjo meras.

UAB „Žiemagra“ yra nuolatinė Žeimelio krašto seniūnijos, bendruomenių, ugdymo įstaigų rėmėja. Savivaldybės atstovai visų gyventojų vardu, linkėdami darniai dirbti ir toliau, padėkojo už remiamus projektus. Vienas paskutiniųjų – finansinė parama įrengiant Steigvilių kaimo apšvietimą.

UAB „Žiemagra“ vadovas L. Petrauskas, dėkodamas už netikėtus sveikinimus paminėjo, kad bendrovei svarbu atliepti gyventojų lūkesčius, ne tik stengtis sąžiningai dirbti žemės ūkio srityje, bet ir prisidėti prie prasmingų Žeimelio krašto gyventojų iniciatyvų.

Mero padėjėja Simona Lipskytė
Autorės nuotrauka