*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Konferencija „Ateitis – ryšys su vaikais“

Konferencija „Ateitis – ryšys su vaikais“

2023 metų lapkričio 18-19 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje, įvyks konferencija – paroda „Ateitis – ryšys su vaikais“, kuri skirta tėvams, mokytojams, auklėtojams bei visiems vaikų ugdymo specialistams. Vaikai turi pasitikėti tais, kurie yra už juos atsakingi, nes tik tada jie leisis vedami, mokomi bei įkvepiami gerais pavyzdžiais. Tėvams ir mokytojams kyla uždavinys sukurti santykį su vaikais, kuris leistų jiems augti ir vystytis darniai.

„Ateitis – ryšys su vaikais“ yra renginys, kuris prisidės prie socialinių mūsų visuomenės problemų sprendimo bei jų prevencijos. Dvi dienas truksiančiame renginyje bus skirtos temos tėvams ir pedagogams susipažinti  su veikų esminiais poreikiais bei apžvelgti situacijas, kurios sukelia neigiamas emocijas šeimose ir pasiūlyti prevencines priemones tam išvengti. Šios konferencijos metu pranešimus skaitys psichologai, socialiniai darbuotojai, emocinės pagalbos vaikams ir paaugliams organizacijų atstovai.

Kviečiame dalyvauti šioje konferencijoje – parodoje. Daugiau apie programą galite sužinoti atsidarę šią nuorodą: https://www.litexpo.lt/renginiai/tevystes-kodas-ateitis-rysys-su-vaikais/

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius