*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Kviečiame į mokymus „Marketingas interneto kanaluose”

Kviečiame į mokymus „Marketingas interneto kanaluose”

Lapkričio 8 d. 10 val. Kviečiame į Pakruojo verslo informacijos centro organizuojamus 3 valandų mokymus jau esamiems verslininkams bei tiems kurie planuoja pradėti naują verslą „Marketingas interneto kanaluose” su lektoriumi Domantu Širvinsku, Pakruojo ugniagesių draugijos stoginėje, adresu: Laisvės a. 10, 83157 Pakruojis.

Mokymų metu:

Naujų klientų ieškome ir palaikome ryšius su senais – socialiniuose tinkluose. Čia galime ir parduoti, ir papasakoti savo istoriją, ir paskleisti žinią, edukuoti. Mokymuose susipažinsime su socialinių tinklų naujovėmis, strategijos formavimo eiga, praktiniais patarimais ir būdais, kaip planuoti turinį pasitelkiant dirbtinio intelekto įrankius.

  1. Socialinių tinklų naujienos ir tendencijos. Video turinys ir interneto ateitis.
  2. Socialinių tinklų profilių higiena ir turinio formatai.
  3. Gerosios turinio praktikos ir dažniausiai pasitaikančios klaidos.
  4. Turinio kūrimui skirtų dirbtinio intelekto įrankių apžvalga.
  5. Pagrindiniai rodikliai, nusakantys progresą.
  6. Klausimų – atsakymų sesija.

Lektorius Domantas Širvinskas – skaitmeninio marketingo mokyklos EduMint bendraįkūrėjas, su rinkodara internete dirbantis 15 metų, šios temos seminaruose ir konferencijose mokydamas praleidęs virš 2000 valandų. Domantas yra vienas pirmųjų pradėjęs teikti socialinių tinklų komunikacijos paslaugas Lietuvos verslams ir valstybinėms institucijoms, klientų labui efektyviai išleidęs šimtus tūkstančių eurų Facebook reklamos. Lektorius taip pat yra Lietuvos marketingo asociacijos Vilniaus tarybos narys, LiMA vykdomos skaitmeninio marketingo sertifikavimo programos sudarytojas ir ISM universiteto dėstytojas.

Būtina išankstinė registracija:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfp1TZG96QskxypQtTti62e_iuHc8SRHw7a9nHyyhkA0zL3Yw/viewform?usp=sf_link

Taip pat registruotis galite el.paštu  info@pakruojovic.lt arba telefonu +370 673 27 052, Rūta.

Labai lauksime Jūsų visų atvykstant! Mokymai skirti tiems kurie nori sužinoti marketingo subtilybių socialiniuose tinkluose ir pritaikyti juos savo versle.

Pakruojo verslo informacijos centras