*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Kviečiame į „Verslo savaitę 2023“!

Kviečiame į „Verslo savaitę 2023“!

2023 m. Lapkričio 6 - 10 dienomis Pakruojyje vyks „Verslo Savaitė 2023“.

Šios savaitės metu vyks įvairios veiklos susijusios su verslumo skatinimu mūsų krašte.

Renginiai:

  • Lapkričio 6 d. Kviečiame Jus užsukti į Pakruojo verslo informacijos centrą – atvirų durų dieną, V. Didžiojo g. 94, Pakruojis. Galbūt norite pradėti verslą? O, gal nežinote kaip plėtoti jau esamą? Prašome užsukti ir pasikonsultuoti. Jūsų lauksime nuo 10-12 val. bei nuo 13-15 val. Taip pat galite kreiptis telefonu +370 616 10 765 Sonata, arba el.paštu: direktore@pakruojovic.lt
  • Lapkričio 7 ir 8 d. bendradarbiaudami su AB “Klovainių skalda”, “Geniukas”, LKU kredito unijų grupės, Pakruojo kredito unija, Šeimos medicinos klinika UAB “Medicus LT”, MB Sporto klubas "Balnionis", UAB “Kanrugėlė”  bei  Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro karjeros centro specialiste Egle Uogintiene bus organizuojami susitikimai 7 klasių mokiniams nurodytose įmonėse, kurių metu mokiniai susipažins su verslo kūrimu, valdymu bei įmonių veiklomis.
  • Taip pat Lapkričio 8 d. 10-13 val. vyks mokymai “Marketingas interneto kanaluose” su mokymų programų vadovu Domantu Širvinsku, Pakruojo ugniagesių draugijos stoginėje, adresu: Laisvės a. 10, 83157 Pakruojis.

Mokymų metu:

Naujų klientų ieškome ir palaikome ryšius su senais – socialiniuose tinkluose. Čia galime ir parduoti, ir papasakoti savo istoriją, ir paskleisti žinią, edukuoti. Mokymuose susipažinsime su socialinių tinklų naujovėmis, strategijos formavimo eiga, praktiniais patarimais ir būdais, kaip planuoti turinį pasitelkiant dirbtinio intelekto įrankius.

  1. Socialinių tinklų naujienos ir tendencijos. Video turinys ir interneto ateitis.
  2. Socialinių tinklų profilių higiena ir turinio formatai.
  3. Gerosios turinio praktikos ir dažniausiai pasitaikančios klaidos.
  4. Turinio kūrimui skirtų dirbtinio intelekto įrankių apžvalga.
  5. Pagrindiniai rodikliai, nusakantys progresą.
  6. Klausimų – atsakymų sesija.

Lektorius Domantas Širvinskas – skaitmeninio marketingo mokyklos EduMint bendraįkūrėjas, su rinkodara internete dirbantis 15 metų, šios temos seminaruose ir konferencijose mokydamas praleidęs virš 2000 valandų. Domantas yra vienas pirmųjų pradėjęs teikti socialinių tinklų komunikacijos paslaugas Lietuvos verslams ir valstybinėms institucijoms, klientų labui efektyviai išleidęs šimtus tūkstančių eurų Facebook reklamos. Lektorius taip pat yra Lietuvos marketingo asociacijos Vilniaus tarybos narys, LiMA vykdomos skaitmeninio marketingo sertifikavimo programos sudarytojas ir ISM universiteto dėstytojas.

Būtina išankstinė registracija:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfp1TZG96QskxypQtTti62e_iuHc8SRHw7a9nHyyhkA0zL3Yw/viewform?usp=sf_link

Taip pat registruotis galite el.paštu  info@pakruojovic.lt arba telefonu +370 673 27 052, Rūta.

Lapkričio 10 d.  Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacija organizuoja “Galą vakarienę”, skirtą “Verslo dienai 2023” paminėti. Dėl dalyvavimo renginyje prašome kreiptis tel. +370 616 107 65, +370686 445 34 bei el.paštu: direktore@pakruojovic.lt bei v.urmonas@klovainiuskalda.lt . Registracija vykdoma iki lapkričio 4 d.

Pakruojo verslo informacijos centras