*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Informacija norintiems išnuomoti būstą

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros vykdymo forma, suteikianti galimybę savivaldybėms ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomoti fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančius būstus ir juos pernuomoti asmenims ir šeimoms, įrašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą Pakruojo rajono savivaldybėje, sąrašą.

Pakruojo rajono savivaldybės administracija renka informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išnuomoti būstus, esančius Pakruojo rajono savivaldybės teritorijoje. Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi be papildomų remonto išlaidų, atitikti Statybos techninio reglamento reikalavimus.

Jeigu pageidautumėte išnuomoti savo būstą, prašome kreiptis į Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Turto ir ūkio skyriaus viešojo administravimo specialistę Solveigą Naglienę adresu: Kęstučio g. 4, 120 kab. (I aukštas), el. p. solveiga.nagliene@pakruojis.lt, telefonais (8 421) 61 699 mob. (8 622) 56 784.

Turto ir  ūkio skyriaus informacija