*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Kino anonsas

Kino anonsas

Vasario 7 d. 18 val. (penktadienį), vasario 8 d. (šeštadienį) 12 val., 14 val.  ir 16 val. Pakruojo sinagogoje bus rodoma drama „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ (rež. Ramūnas Rudokas, Lietuva, 2019). Filmas (N-16) lietuvių kalba be subtitrų. Trukmė 1 val. 42 min. Kaina suaugusiam asmeniui – 3,00 Eur, moksleiviui – 2,00 Eur.

Nenuspėjamas, intriguojantis, pavojingas ir romantiškas – visai kaip džiazas, toks antrasis „Pasmerktų” epopėjos filmas, kuriame, kaip ir pirmajame netrūks sąsajų su realaus gyvenimo istorijomis.

Rokui puikiai sekasi. Jis idealiai tvarkosi su visomis finansinėmis užduotimis, kurias jam paveda investuotojų fondas „3D Klubas”: jaunų bei ambicingų verslininkų – Daliaus, Dainiaus ir Dominyko susivienijimas. Rokas – Dominyko draugas nuo vaikystės – tapo Klubo suklestėjimo priežastimi. Ne veltui dėl savo „uoslės” pinigams jis gavo Kauko pravardę. Žiūrovas susipažįsta su Kauku, kuomet šis jau yra kone savo pasiekimų zenite. Po paskutiniosios užduoties jis taps pilnateisiu „3D Klubo” nariu. Rokas išvyksta į Klaipėdą, kurioje ir turi sutvarkyti pastarąjį reikalą.

O meilė ir pinigai – tai jau sprogstamasis užtaisas, kuris iki pamatų sudrebins ramią ir snūduriuojančią Klaipėdą, o sprogimo banga sugriaus ne vieną likimą ir atims ne vieną gyvybę...

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius