*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Kvietimas į renginį Pakruojo sinagogoje

Kvietimas į renginį Pakruojo sinagogoje

Vasario 13 d. (ketvirtadienį) 15 val. Pakruojo sinagogoje kviečiame į Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams skirtą  nemokamą  filmo-spektaklio  „GETAS“ (2015, Lietuva) peržiūrą ir susitikimą su režisieriumi  Juliumi Dautartu. Šiaulių apskrities žydų bendruomenės iniciatyva, renginio metu taip pat bus atidaryta Kauno žydų religinės bendruomenės parengta Ester Lurje  ofortų paroda.

Vilniaus geto gyvenimas ir ta paskutinė jo gyvavimo minutė tapo šio filmo-spektaklio, sukurto kartu su Mykolo Romerio universiteto studentais, pilietiniu ir žmogišku kūrybos motyvu.  Tikrais įvykiais paremta istorija liudija apie Vilniaus geto kalinių gyvenimą – jų viltis, tikėjimą, siekį išgyventi ir kurti.

Filmas (N-7) lietuvių kalba su angliškais subtitrais. Filmo trukmė 90 min.
Unikalaus projekto scenarijaus autorius ir režisierius – Julius Dautartas, operatoriai – Valentinas Ryčkovas, Egidijus Lenčickas, kompozitorius – Gintaras Sodeika.

Renginys nemokamas. Organizuotas Juozo Paukštelio viešajai bibliotekai bendradarbiaujant su Pakruojo rajono savivaldybe, tarybos nare Erika Kižiene, Šiaulių apskrities žydų bendruomene, Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centru.

Renginio  metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Pakruojo rajono savivaldybės
Juozo Paukštelio viešoji biblioteka