Atidarytas naujas Linkuvos kultūros centro kūrybos sezonas
Praėjusią savaitę Linkuvos kultūros centre atidarytas naujas kultūrinės veiklos sezonas. Renginio pradžioje Linkuvos Kultūros centro direktorius Methardas Zubas pristatė praėjusio kultūros sezono darbus kultūros cente ir jo skyriuose vykstančiais renginiais. Kolektyvai žiūrovams prisistatė teatralizuotu koncertu „Turėk svajonę, visada turėk“.
Į šventę atvyko Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemerai Virginijus Kacilevičius ir Simona Lipskytė, savivaldybės administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė. Svečiai džiaugėsi puikiu kolektyvo darbu, renginiais. Savivaldybės vadovai perdavė LR Seimo nario Liudo Jonaičio padėkas Linkuvos kultūros centro darbuotojams: dailininkei, kūrybinės studijos „Bitutės“ vadovei Rūtai Valionienei. koncertmeisteriui, Guostagalio skyriaus terceto „Prie kavos“ vadovui Mykolui Treščenkinui ir kultūrinių renginių vadybininkei, linijinių šokių grupės „JudameLink“ vadovei Astai Rolandai Bietienei. Prie sveikinimų kultūros centrui prisijungė Guostagalio seniūnas Jonas Jocius bei Linkuvos socialines globos namų atstoves Solveiga Zaleskienė ir Renata Baltokienė.
Šventinį vakarą taip pat koncertavo svečiai iš Latvijos – grupė „Zinges brali“ ( Latvija).
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
V. Pėželio nuotraukos

