Atnaujintas šildymo sezonas
Pakruojo rajono savivaldybės mero 2024 m. balandžio 23 d. potvarkiu Nr. MV-148 atnaujintas šildymo sezonas.
Daugiabučių namų bendrijų pirmininkai, jungtinės veiklos sutartimi įgalioti asmenys ir daugiabučių namų administratoriai turi galimybę teisės aktų nustatyta tvarka organizuoti daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkų – buitinių šilumos vartotojų sprendimų priėmimą dėl pastatų šildymo atnaujinimo.
Šilumos vartotojai, turintys teisę nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pabaigos nepažeidžiant nustatytų higienos normų, nusprendus atnaujinti savo pastatų šildymą jiems arba valdytojui apie savo sprendimą nustatyta tvarka turi pranešti šilumos tiekėjui, o šiam ne vėliau kaip per 2 darbo dienas išduoti leidimą sprendimui įgyvendinti.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

