„Camino Lituano“ keliu ėjo daugiau nei 30 žygeivių
Balandžio 27 d. Pakruojo verslo informacijos centras ir Camino Lituano suorganizavo žygį Lietuva eina „Camino Lituano“ keliu. Šis sezono atidarymo renginys buvo puiki proga pažinti „Camino Lituano“ kelio bendruomenes, unikalią jų kultūrą ir istoriją – Mažuosius Pasaulio Centrus, surasti pakeleivių ateičiai.
Žygį, nuo Linkuvos iki Pakruojo dvaro, aplankant kultūrines stoteles, įveikė daugiau nei 30 dalyvių. Jame galėjo dalyvauti organizacijos, bendruomenės, draugijos, jaunimas, įstaigos, svečius, senjorai ir visus norintys!
Žygeivius iš Linkuvos išlydėjo Pakruojo rajono savivaldybės vicemeras Virginijus Kacilevičius.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos V. Kacilevičiaus

